Wpis z mikrobloga

@onajedna17 to jest tak dziwne, w jednej chwili twoje cycki latają po całym internecie, gdzie po chwili #!$%@? gdzieś na Ukrainie z kałacha.

Niby jeden wschód a czym dalej to dziwniejsi ludzie.
  • Odpowiedz
@onajedna17: #!$%@? głupoty. Pytałem mojego znajomego oficera ukraińskiej armii i żadnej PMC nie operują na wschodzie UA. A zwykli ochroniarze nie mają prawa do używania broni
  • Odpowiedz
@hardkorowymoksu: szanująca się firma....płaci 1300 dolarów miesięcznie.Burta 16 metrów w górę, 4 metry zasieków.Znajdz kogoś sensownego za te pieniądze.A j.angielski jest umowny.Ja znam taka strone pływania ale sama nie pływałam wiec mogę nie mieć info 100proc
  • Odpowiedz
@onajedna17: Zdajesz sobie sprawę, że Ukraina za #!$%@? nie wygra tej politycznej-śmiesznej wojny? Wiesz co się dzieje z kobietami, które trafiają jako ''łup wojenny''? :d

Btw, ciekawi mnie jak wygląda obraz z Twojej perspektywy- jeździłem troche stopem swojego czasu do Przemyśla i zabierałem się z paroma osobami min z Ukraincami, którzy twierdzili, że znajomy będący na froncie opisywał w skrócie to tak ''wystrzelimy kilka pocisków, oni odpowiedzą ogniem.. przychodzą po
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak: dużo prawdy piszesz na temat ukraińskiej armii.Regularna taka często jest wyłączając morpiechy i gwardie.Tam jest porządek.Widzisz w regularnej są ludzie którzy nie chcą walczyć, ale zostali wcieleni .Wartosc bojowa żadna, często również brak jasnej tożsamości narodowej.Rozmawialam z jednym który o tym ze jest Ukraińcem dowiedział się w 14 roku jak wybuchła wojna.Do tego czasu myślał ze jest Rosjaninem.Widzialam chłopaka lat 18 który ma rozkaz pulemiotnik ma stanowisko-krzyczał ze nie
  • Odpowiedz