Wpis z mikrobloga

@natzee: O, co studiujesz? Elektrotechnika? Automatyka?
Co do podstaw to jakaś Prata C da radę. Podstawy są nieźle tłumaczone i programy na studiach to będzie kalka tych z książki.
@remzowaty: spoko, dzięki, ale tyle wiedzy jest w necie to chyba nie ma sensu komuś gitary zawracać, wspólna nauka to dobra motywacja, a język chcę poznać dla siebie, nigdy nie wiadomo czy mi się nie przyda, a lepsze to niż oglądanie TV, brakuje mi trochę rozwiązywania zadań z fizyki, więc to może być dobry substytut :D
@natzee: u mnie "wspólna nauka" się nie sprawdzała, bo zwykle nie była to wymiana informacji tylko jedna osoba tłumaczy coś drugiej zamiast się uczyć dalej. No i słuchanie jak ktoś tłumaczy zwykle trwa dłużej niż zrozumienie samemu. A rzadkie sytuacje, że naprawdę nie wiem jak zrobić daną rzecz wystarczy raz na ileś się przejść na konsultacje do szkoły albo stackoverflow.

Dobrą opcją jest wspólny projekt, ale na początku to raczej samemu
@Lewo: kurczę, dzięki... i masz trochę racji, każdy ma swój sposób na zdobywanie wiedzy, to jest właściwie pierwsza moja próba tego rodzaju. W takim razie miłego przypominania sobie ;)