Wpis z mikrobloga

i chu.. nadwyzke strzelil


@nobrainer: źle na to patrzysz...( ͡° ͜ʖ ͡°)
masz 9 miesięcy dobrego marketingu.
jeden miesiąc tłumaczenia, że przecież wiadomo, że tak będzie, no bo przecież nikt nie myślał, że będziemy na plusie, a liczy się to, że będzie mniej niż planowano, i o to chodziło
no i 2 miesiące lepiej nic nie mówić.

Czyli ogólnie nie jest źle marketingowo ( ͡° ͜
@nobrainer: @Aironic: @SprzedawcaCegiel: wy naprawde macie aż tak niskie pojęcie w tym temacie? Przecież rok temu było tak samo. Z perspektywy rządzących, nie ma sensu nadwyżka na koniec roku. I tak jak w zeszlym roku, MF odda ile będzie mógł VATu w grudniu, zamiast w styczniu i lutym. I znowu będzie się 11 miesięcy chwalił nadwyzką, a na święta zaksięguje deficyt.
Tak czy inaczej, oznacza to znaczną poprawę kondycji
@leesiuu: W sumie ludzki pan - tylko przetrzymał, a mógł skontrolować, dowalić karę i zamknąć.;)
@badtek: Panie kolego, ty mi takich rzeczy nie tłumacz.( ͡° ͜ʖ ͡°) Od początku było wiadomo, że to ściema na potrzeby propagandy. Bo niby jak miałaby się pojawić nadwyżka, jak od lat wydatki systematycznie rosną, a reformy jak nie było tak nie ma. Z tym, że jak poruszyłem ten i podobny
Od początku było wiadomo, że to ściema na potrzeby propagandy


@SprzedawcaCegiel: o rany, wytłumaczyłem jak dziecku, a Ty dalej nie czaisz.

jak od lat wydatki systematycznie rosną, a reformy jak nie było tak nie ma.


@SprzedawcaCegiel: a pomyślałeś, że przychody też rosną, a w tym roku wyjątkowo mocno po uszczelneniu VAT? Doucz się, zanim sie wypowiesz, bo głupoty piszesz i robisz z siebie idiotę.
@badtek:

o rany, wytłumaczyłem jak dziecku, a Ty dalej nie czaisz.

wy naprawde macie aż tak niskie pojęcie w tym temacie?

Doucz się, zanim sie wypowiesz, bo głupoty piszesz i robisz z siebie idiotę.

Doucz się albo nie odzywaj w temacie.

o rany, co za poziom.


Po Twoich wypowiedziach widać, że cierpisz na "kompleks Boga". Dokształciłeś się w jakimś temacie i uznałeś, że daje Ci to mandat na traktowanie innych z