Wpis z mikrobloga

@Purple: Za duży zakres lat - nie chce mi się zastanawiać na tym, więc masz na szybko tylko z 2010r pięć filmów które uważam za lepsze od Nietykalnych (kolejność przypadkowa)

Incepcja
Wyspa tajemnic
Pogorzelisko
Czarny łabędź
Autor widmo
  • Odpowiedz
@borikossss: Hmm myśle w takim razie, że nie bardzo możesz określać tu film "Nietykalni" jako nie zasługujący na tak wysokie oczko w tabeli. Trzy z pięciu wymienionych przez ciebie jest na równym bądź niższym poziomie (incepcja wyżej, pogorzeliska nie oglądałem). Subiektywne oceny mają to do siebie, że pasują osobie która ocenia.
  • Odpowiedz
@Purple: Ja wymieniłem filmy tylko z 2010 roku - czyli nie podałem filmów z lat poniżej ani powyżej tego roku. Jakbym podał to nie wiem czy by sie załapał w 100. Ale jak mówisz z gustem jest jak z dziurą w dupie- każdy ma swój. Mój widocznie jest poniżej przeciętnej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
pogorzeliska nie oglądałem


@Purple: Zapomniałem dodać że musisz koniecznie oglądnąć. Nie sugeruj się opisem- o czym jest bo może wydawać się nudny. Tak samo do niego podchodziłem, ale bardzo mnie zaskoczył na plus. I nie czytaj spoilerów przed seansem.
  • Odpowiedz