Wpis z mikrobloga

#opole #impreza #kluby #pytanie #pytanie #pytaniedoeksperta

Chcę zorganizować małe spotkanie urodzinowe dla znajomych z okolic Opola, ale odkąd skończyłem studia to już dawno tam nie byłem i pewnie sporo lokali się pozamykało, a innych pootwierało, stąd pytanie do osób z okolic - znacie jakiś lokal w niedaleko centrum, który byłby w podobnym klimacie do nieistniejącego już Drake Club? Chodzi mi głównie o takie loże, żeby można było spokojnie posiedzieć razem w grupie (10 do 15 osób) i móc wyjść na (choćby mały) parkiet? Oczywiście idealnie gdyby rezerwacja loży była darmowa, ale jak nie ma takich to przeżyję płatną z możliwością wykorzystania tej kwoty na barze.

#edit:

Wołam też #wrocalw i #aferawroclaw - nie bijcie, ale może Wy wiecie czy w Opo jest coś podobnego do piwnicy naszej wrocławskiej Afery? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 18
  • Odpowiedz
@Krx_S: O ile wiem, Papa już nie działa, tak samo jak Drake właśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sandra925: No, te drewniane ławy są takie se, ale też o tym myślałem. No i laska za barem była dość 'specyficzna', ale może akurat na taką raz trafiłem ;p
  • Odpowiedz
@Krx_S: Polać temu Panu.
Dokładnie to samo uważam, najlepsza opcja pomiędzy typową imprezą typu Cina a zwykłym pubem bez parkietu. Każde urodziny na studiach w Opo tam robiłem i zawsze było zajebiście. Nie wspomnę już o szampanie z lodem za free... eh (,)
@czytam_komenty_arka93298_dla_beki: Szpitalna 13? A jak to to się nazywa?
  • Odpowiedz
  • 2
@lech1991 tak i szampan gratis jak zamykałeś impreze o 5-6 rano, potem zadupialiśmy ma chabry śpiewając i zalewając się do końca szampanem xD
A lokal podobno zamkniety tylko dlatego że właściciel budynku się zmienił( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lech1991: w zebrze są też eleganckie sofy ze stołem, ale tam można potańczyć jak w klubie? W cinie sa loże, klub typowo studencki ja zawsze tam chodzę, w kubaturze są loże ale nie wiem czy darmowe i nie podobało mi się tam, jest jeszcze metro na zaodrzu i spiż w rynku ale nie byłem
  • Odpowiedz
@lech1991 może Zebra? Chyba, że ma to być lepszy standard ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sandra925: ile razy tam jestem tyle razy babka za barem miała problem z nalaniem piwa... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lent serio? Oo nigdy mi się nie zdarzyło, żeby miały jakieś problemy


@sandra925: „za bardzo się pieni, proszę przyjść za chwile”; „znowu ta piana, przyniosę panu do stolika” a potem o tym zapomina - jak po chwili przychodzę znowu to jej się przypomniała, że nalewała piwo i znowu zaczyna łyżką wyciągać pianę i dolewać i znowu... często chodzimy tam, bo jest bilard, ale z tym piwem to jakaś plaga.
  • Odpowiedz