Wpis z mikrobloga

#ortodoncja #stomatologia #warszawa #dentysta

http://www.ortonet.com.pl/index.html myślicie, że warto tu iść? Mają bardzo atrakcyjne ceny, sposób nakładania aparatu, dobrą lokalizację. Właścicielem jest ortodonta z wykształcenia, ale ich zespół (przynajmniej na stronie) składa się z dwóch lek. den. co jednak trochę odstrasza...
Czy ktoś może polecić dobrego ortodontę który za łuk metalowy nie weźmie więcej niż 1,5k-1,6k i nie będzie zdzierał z pacjenta? Fajnie by było jakby konsultacja pierwsza była za darmo.
Mam z polecenia jedną w Międzyszynie (1,3k za łuk metalowy i darmowa konsultacja), ale może znacie coś bliżej :)
  • 44
  • Odpowiedz
@Inatine obczaj nasz-dent.pl. 1.4k za łuk, pierwsza wizyta z wyciskami bodajże 50 ziko. Polecam z czystym sumieniem, Pani ma świetne podejście do leczenia i do ludzi :)
  • Odpowiedz
@Inatine widzę ze mój komentarz nie został zrozumiany. Nvm.

@matti05 jest lista internetowa jakaś ale niestety nie jest chyba aktualizowana albo jest niepełna. Najprościej chyba pytać w gabinecie czy leczenie prowadzi specjalista i czy faktycznie to robi bo często jest tak że wszystko robią asystenci a ortodontę pacjent widzi raz na rok. Powiem tak, cenieni i dobrzy ortodonci swoje kosztują. I w tej wyższej cenie masz pełen profesjonalizm i full opiekę a
  • Odpowiedz
@nama: niezbyt rozumiem... Nie mam wiedzy i chodzę po omacku i zamiast mi wytłumaczyć o co chodzi to się boczysz, mam prawo przecież nie rozumieć o czym mówisz, nie?
  • Odpowiedz
@matti05: ale tez trzeba brac pod uwage ze nie kazdy moze sobie pozwolic na aparat za 2,3k albo wiecej za jeden luk. Dlatego metalowe sa tak popularne, bo spokojnie poradza (podobno) sobie ze wszystkim a są tanie... To nie jest tak ze ja wybieram rodzaj aparatu? W sensei metalowy, krysztalowy czy jakis?
  • Odpowiedz
@Inatine cumpelo, nie boczę się tylko przeczytałaś mój komentarz bez zeozumienia, napiszę jeszcze raz: aparaty bezligaturowy i ligaturowy nie różnią się kolorem czy wielkością zamków (a w każdym razie nie to jest sednem) tylko całym mechanizmem i siłami jakimi oddziałowuje się na zęby w procesie leczenia. Metodę powinien zaproponować lekarz specjalista tak, aby dobrać najlepszą metodę leczenia. Nie wiem może analogia pomoże: masz do wyboru jeepa i limuzynę ale wiesz że będziesz
  • Odpowiedz