Wpis z mikrobloga

@suseu: Wcześniej dobierało tak czołgi, aby walczyły ze sobą pojazdy, które mogą ze sobą nawiązać uczciwą walkę.
Niestety zaczęły się złe pomysły.
ktoś wpadł na pomysł aby dodać pojazdy z lat 70 co rozwaliło balans na 5 erze. Potem dali op premki na BR 6.7 rozwalając balans na 4 erze. ludzie którzy byli mięchem armatnim na 5 erze uciekli na 4 aby ekspić na tych którzy mają czołgi 6.0 i 6.3.
To musiało się #!$%@?ć w ciągu kilku dni, bo w piątek jeszcze było ok, teraz na 5.7 trafiamy na T 44 122 które jeździ do tyłu szybciej niż Lamborghini. Aż płakać się chce, tym bardziej że drużyny rakowe, zamiast poczekać na capie za resztą, to jedzie taki pajac w parterze jak najszybciej, do punktu. Po co Kur$& jego mać ? Nie wspominam już o tym, że grając Niemcami, na 5.7 gram na
@orkako: czo ty gadasz... teraz można grać każdą erą i nie rzuca Cię na uptier... znowu można grać Mausem i nie będzie on tylko ruchomym domkiem jak od 1,5 roku było. 9.0br teraz walczy z 9.0br i jest fajnie. Odkopałem stare czołgi i pobujałem się 2-4 era i jest o wiele lepiej... masz w końcu szansę z równym przeciwnikiem. Bez urazy, ale to że F2 stał na pierwszym camper spocie i
@HHHHHH: Ja przestałem grać rok temu na przykład podam mecze mojego kumpla, u którego je widziałem na żywo.
Drużyna czerwonych zajęła wszystkie punkty, drużyna niebieskich czyli mojego kumpla jest w czarnej dupie bo te warzywa nawet nie starają się przejąć punktów. Kumpel zazwyczaj jedzie na punkty i stara się przejąć ale z tymi degeneratami umysłowymi się nie da, kumpel jest na punkcie zabija go koleś z własnej drużyny WTF? Takie mecze
@ZelekZagan: No to co ty sie wypowiadasz... Nie masz pojecia o tej grze. Dla twojej informacji nie da sie zabic kogos z druzyny ani na AB ani na RB... takze tego... A squad top to squad top nie ranking graczy.

@orkako: nie ma takiej opcji, aby Cię tak losowało... widocznie jakiś czołg lub samolot masz, dzięki któremu rzuca cię na V ere...