Wpis z mikrobloga

Sky Reclamation Project


@Drasko: nice, już przeszedłem grę ale na 100% zainstaluje bo będę przechodził drugi raz na najtrudniejszym. Do Zewu Prypeci też coś polecasz? Pierwszy raz będę grał akurat, po wielu latach spóźnienia.

A Sky Reclamation Project nie będzie robił problemów jak mam polską wersję? Czy będą jakieś krzaczki w rozmowach/przedmiotach? Można dorzucić od siebie trade moda?
@KrystJan Do Zew'u rowniez jest Reclamation Project ktory akurat nie jest oficjalny gdyz ogolnie ludzie pisza ze akurat ta gra nie ma az takich problemow. Ja bym ewentualnie wgral mod na nowy arsenal e.g. OWR lub STCoP chyba ze chczesz kompletny overhaul to Misery. Wgralem polska lokalizacje do gry gdzies zaraz po poczatku i nie bylo zadych powaznych problemow oprucz paru nie przetlumaczonych slow. Z modem na trade to nie mam pojecia
@Drasko: ok dzięki, myślę że jutro lub dziś zacznę jeszcze raz Clear Sky a jutro Zew Prypeci i zobaczę co tam się dzieje ciekawego. Do SoC swego czasu ograłem wszystkie dostępne mody(w tym nowa Autumn Aurora), ale w tych dwóch częściach jestem zielony ;p