Wpis z mikrobloga

Mirki, macie pomysł gdzie teraz tak na przykład do końca roku pojechać np na tydzień?
Byłem na wakacjach z mamą w Maju tego roku, na tydzień. 1500zł na osobę do Turcji w Alanya, all inclusive.

Teraz posiadam/mama w sumie też ma trochę więcej pieniędzy, bo podwyżkę dostała. Także z praktyk sobie zarobiłem w zawodówce od początku września koło tysiąca ( 800zł ) + mam coś tam jeszcze zarobione skądś indziej.

I tak zapytam, macie pomysł gdzie polecieć? Jakieś Wyspy Kanaryjskie,Maroko,Teneryfa? Może gdzieś do Hiszpanii? ( Te cieplejsze rejony. )
Da radę się opalić chociaż trochę teraz, jakoś do końca roku/ewentualnie w styczniu jakoś?

Jak tam z atrakcjami? ( W Hiszpanii podobno cały czas mają otwarte wszystko dla turystów. )

Jestem nastawiony bardziej na zwiedzanie, niż leżenie na dupie i wygrzewanie się na słońcu przed Hotelem.

Głównie, aby się odstresować trochę. Wypocząć.

#pytanie #tanieloty #wakacje #podruzujzwykopem #zagranico
#hiszpania #maroko #turcja #wyspykanaryjskie #teneryfa
źródło: comment_XdKYhy51qc4gBpxgHH5yDY7XTSxccBFj.jpg
  • 21
@bigger: Dzięki za taktyczną kropkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AsuriTeyze: Napisz do nas ;) Zajmujemy się indywidualną organizacją podróży - doradzamy, wyszukujemy loty, noclegi, jesteśmy w stanie ogarnąć dodatkowe atrakcje na miejscu, tworzymy przewodniki. To wszystko za darmo, jeśli tylko rzucisz na lajka na facebooku i wystawisz nam potem recenzję. Możesz poczytać sobie opinię mireczków o nas tutaj i tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡
@Breakplan: a co polecacie na okolice swiat grudniowych? moze byc 2 tyg od 22.12... rodzina 2+2 plus babcia:)

tak zeby cieplo bylo, cieplo tak basenowo czy nawet morze...jako ze jestem w Brukseli to wylot i tak bede musial zorganizowac stad/Amsterdam/Paryz czy bliskie miasta niemieckie...