Wpis z mikrobloga

Hey, właśnie testuję nightly i w sumie jest ok ale brakuje mi skryptu, który dodałby przycisk gdzieś z góry do ukrywania całej prawej kolumny..
Ktoś dałby może radę coś takiego napisać?

Drugie pytanie o czcionkę co przy przewijaniu strony z deka się rozmazuje i zmienia lekko kolor gdy jest na przykład pogrubiona bordowa na czerwoną? Jakiś sprytny fix nato może czy to tak normalnie ma być?

#firefox #javascript
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ashmedai: Jakiej kolumny, chodzi o sidebar (np. po wciśnięciu ctrl + B)? Jeśli o to chodzi to przycisk do ukrywania masz po wybraniu z menu dostosuj - trzeba przeciągnąć na toolbar, chociaż to pewnie o co innego chodzi, bo sidebar jest po lewej.

Co do czcionki to nie wiem, u mnie się nic nie rozmazuje, zmieniałeś jakieś ustawienia w about:config czy tak się robi na domyślnych i czy po wyłączeniu
  • Odpowiedz
@moooka: Oj.. miałem na myśli a nie napisałem.. Chodzi mi o kolumnę na wykopie :) Jest stary dodatek, tutaj od któregoś Mirka, ale teraz już wiadomo, nie pójdzie..

No zobacz czy lekko nie rozzmazuje i jaśnieje font przy nawet powolnym przewijaniu?
https://greasyfork.org/en/scripts?utf8=%E2%9C%93&q=wykop
Ustawienia zmieniałem ale do scrollingu a wcześniej też tak było.
W sumie to nic takiego bo przy czarnej czcionce nie ma tego 'efektu.
  • Odpowiedz
est stary dodatek, tutaj od któregoś Mirka, ale teraz już wiadomo, nie pójdzie..

@ashmedai: To pisz do niego, może poprawi dodatek, a jak nie to podaj link do tego dodatku chociaż, to może ktoś poprawi.

U mnie nie jaśnieje, podobne efekty mam jak włączę eksperymentalny jeszcze WebRedndering na Nightly, dlatego zapytałem czy przypadkiem nie zmieniałeś czegoś w about:config. Na nowym profilu też masz taki efekt?
  • Odpowiedz
@ashmedai: Ale wyłączenie tego to nie jest wyjście na dłuższą metę, może po aktualizacji się naprawi, albo po aktualizacji sterowników karty graficznej?
  • Odpowiedz