Wpis z mikrobloga

Mirki, ktoś miał ręku taką tańszą piłę spalinową? Łańcuch tnie w normalną stronę?
Mam miesięcznie do przecięcia kilka pieńków. Kiedyś widziałem diaxa (flexa, gumówkę, bosha, szlifierkę kątową) co tarcza odkręcała się w tą samą stronę co się kręciła do cięcia :)

http://allegro.pl/pila-spalinowa-4-9km-45cm-prowadnica-starter-i6990037071.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YmVmMTZhM2EtOWEwMy00M2Q5LWJhMjktNGE0MmFlMTIzZDE5AA

#dom #budujzwykopem #ogrodnictwo #ogrod #remontujzwykopem #remont #domowyogrod
  • 8
@Wonszniedorzeczny z mojego doświadczenia proponuje ci nie kupować najtańszego gówna. Miałem kosiarki, kosy, piły i inne potrzebne spalonowe na wsi. I taka oszczędność to podwójne wydatki.
Zawsze, ale to zawsze jest jakiś haczyk. I zwykle te marketowe śmieci mają najwięcej akcesorii.

Zwróć uwagę na te super moce silników i specyfikacje np kosy spalinowej. Kosa stihl 2.2KM, zalecana średnica żyłki 3mm. A super kosa demon z akcesoriami za 1500zł kosztuje 300zł i ma
@Wonszniedorzeczny kup stihla czy husqwarne. Napisał ci @mikasz o normalnej pile. Wydasz teraz 300zł i nawet drzewa dobrze nie potniesz. Sam kupiłem budżetowe i #!$%@?łem się jak co chwila łańcuch musiałem naciągnąć bo robił się luźny. Na porządnej pile nawet nie trzeba śruby #!$%@?ć żeby łańcuch nie robił się luźny. Wydaj z 600zł nawet gdybyś miał brać na raty. Poważnie.
A to co pokazałeś to jakieś gówno z olejem stihla xd