Wpis z mikrobloga

@nacpanazielonka: miałam bardzo podobnie zrobione włosy, też taki duży odrost, srebrny kolor i mi zeszło po 5 myciach i mam teraz żółte włosy... a poszłam do salonu który robi takie metamorfozy, zapłaciłam w #!$%@? kasy(nawet nie pytaj) i teraz chodzę #!$%@?..
  • Odpowiedz
@parowkigotowane: nie chodzi mi o odcień bo ten może być ciepły, tylko o delikatność przejścia. Niestety moja fryzjerka co najmniej do nowego roku nie wróci dlatego próbuję znaleźć innego fryzjera, ale przejrzałam dzisiaj fejsy kilkudziesięciu salonów i nic mnie nie zadowala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nacpanazielonka: zrobi ci przejście a po czasie zejdzie farba z góry i dołu i przejście straci moc. życze ci powodzenia, bo ja władowałam kupę kasy w rozjaśnianie i włos zawsze wraca do żołtego :( teraz walczę z płukankami... chociaż przyznam, że moja mama kupiła farbę srebrną (też miała rozjaśniane) sama sobie zrobiła i ma lepiej niż ja, a fryzjera powiedziała że #!$%@? xDD
  • Odpowiedz
@parowkigotowane: Moja mama miała robione przez tamtą właśnie fryzjerkę i ładnie wyglądało dobre dwa lata. Jej włosy sobie rosły, powoli podcinała od dołu i w końcu ścięła całe ombre, ale do końca wyglądało dobrze - tylko fakt, że robione było na na naturalnych niefarbowanych
  • Odpowiedz