Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@looki: Po co w ogóle piszesz do laski, jak widać że pustak i nie ma zainteresowań? Tak poza tym jak w ogóle można nie mieć zainteresowań? Co ona robi w wolnym czasie? Ogląda "Trudne sprawy"? :D
@looki: Najpierw piszesz lasce tekst który widzi milion razy dziennie. Następnie ona Ciebie zlała, a Ty wyjeżdżasz z takimi frajerskim narzekaniem po którym już napewno na Ciebie nie spojrzy.

No offence kolego, ale nie tak się to robi. Zachowałeś się bardziej kobieco od niej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moze i wyszedlem na #!$%@? i lekko niestabilnego xD, ale #!$%@? no, dawno nikt mnie tak nie #!$%@?.


@looki: Może tego nie wiesz, ale kobiety są mistrzyniami w rozpoznawaniu #!$%@? i desperatów przez internet. W końcu lata praktyki. Tutaj pięknie cię prześwietliła. Pozwól, że pokażę ci jak taką rozmowę czyta dziewczyna:

Ty: Hej! Jestem spierdoxem!
Ona: Naprawdę jesteś spierdoxem czy tylko udajesz?
Ty: Tak, naprawdę jestem spierdoxem i się z tym
@looki: Ja wiem, że na tym portalu jest mnóstwo księżniczek... ale #!$%@?... "ładniutka jesteś" ja #!$%@? xD to zabrzmiało tak bardzo jak Sebix z budowy, który gwiżdże na dziewczynę właśnie przechodzącą i mówi jej właśnie taki tekst. I wiem, że usprawiedliwiasz ten tekst tym, że nic ciekawego nie miała w opisie. Ale no #!$%@?, no nie xD Niby takie dwa słowa, a brzmią po prostu obleśnie. Nie wiem, może niektórzy faceci
@looki bait ale i tak odpowiem. Caly ten wpis ilustruje poziom ludzi ktorzy siedza na tym portalu. nastoletni frustraci ktorzy maja problemy spoleczne. wylewa sie to z was szczegolnie z tych najbardziej przegranych tagow.

nie musisz byc przystojny, inteligentny i bogaty. wystarczy ze masz gadane i potrafisz robic dobre wrazenie. bo dziewczyna w towarzystwie kogos takiego czuje sie dobrze. oczywiscie warto miec cos ekstra ale rozumiem ze na tym etapie nie masz
@looki nie pchaj łap do mrowiska jeśli nie chcesz być pogryziony, szczególnie jeśli jesteś paralitykiem... Przez takich jak ty (i miłe teksty, które nie działają) takie sieroty odpowiadają tak, a nie inaczej. W dodatku tym elaboratem się skompromitowałeś i sprawiłeś, że teraz będzie "jechała z następnymi #!$%@?" jeszcze ostrzej.