Wpis z mikrobloga

Zakładam partię polityczną... chciałbym Wam obiecać kilka rzeczy :
- 1000zł na "KAŻDE" dziecko
- 500zł na "każdego" psa (koty nie biorą udziału w programie dofinansowania)
- płaca minimalna 2000zł na "każdą" rękę (czyli 4000zł, jak ktoś nie ma rąk to program go nie obejmuje)
- emerytura minimalna 3000zł
- wiek emerytalny 45 lat
-17 dla górników
- immunitet dla każdego
- aborcja do 7 roku życia
- ulgi podatkowe za chodzenie do kościoła
- VAT niestety będzie trzeba podnieść do 25%
- Macierewicz ministrem obrony
- Grexit (znaczy wyprosimy Grecję z UE)
- Ustawowo zakaże Hawajskiej !!!
- reszta programu wciąż w przygotowaniu...

Partia "To się nie może nie udać !!!"

#polityka #heheszki #lewica #prawica #neuropa
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Ten problem wymaga pewnego przemyślenia, bo istnieją w partii głosy - "że lepiej dupę umyć, niż wcierać w nią gówno...." Co prawda są to pojedyncze głosy, ale są one dla nas również istotne. Dlatego problem papieru toaletowego, jak i problem błędnego wieszania rolki, będzie szeroko dyskutowany z wieloma wydawcami gazet, tygodników i/lub czasopism, gdyż uważam że mają oni coś do powiedzenia w tej sprawie, skoro dostarczają głównego surowca producentom
  • Odpowiedz
@maximuss: Wiedziałem że to pytanie w końcu padnie. W partii trwają zażarte dyskusje, prowadzimy konsultacje z Kandulskim, Sową oraz Blikle. Ja osobiście jako prezes lubię obie wersje, aczkolwiek delikatnie skłaniam się w stronę rodzynek. Zdaje sobie sprawę, że to może zniechęcić pewną część elektoratu dlatego prowadzimy badania i statystyki, która opcja ma większe poparcie ludzi. Pozdrawiam prezes partii TSNMNU!!!
  • Odpowiedz
@marqustd: Prowadzimy rozmowy z pewną azjatycką firmą gastronomiczną, jej przedstawiciel zapewnił mnie że będą mogli zaproponować najwyżej 12zł za kg kota. Firma ma się nazywać CatDonald. Więc proszę się nie martwić dbamy również o potrzeby kociarzy.
  • Odpowiedz