Wpis z mikrobloga

Widac ze bystrzak nastawiony na kase ale *uj nikt za darmo z siebie debila robic nie będzie ani udostępniać lokum nikomu. Co do bystrzaka mniej wiecej z celuw sie wywiązuje dba o porzadek na strimie interwencja zeby aktorzy krzywdy sobie nie zrobili. Czasem jakieś swojskie żarcie na stól postawi nie opuszcza strimu na 7-10 h . I najwazniejsze dba o miejsce pracy nikomu nie każe sprzątać no chyba ze ten ktoś sam napaskudził a grubas usiądzie i wszyscy koło niego musza latać bo wielki strimer.
#danielmagical
  • 5
  • Odpowiedz
Robie co chce nigdy zadnego strimu wiecej niz 30 min. nie ogladałem nikomu nawet pól donejta nie wysłałem mam ciekawsze zajęcia a z dwojga bystrzak vs gubas ostatnio wole bystrzaka co do ortografii nie prykladam sie a co do wieku bys sie zdziwił Marian
  • Odpowiedz
@Maglaj: o to mi chodzi Maglaj jest melina i melina ja juz sie poznałem sie na grubasie w czerwcu a ogladam go remontu małego pokoju dokladnie strim jak ozek piwo wylała i niechciał wyjść.Czara goryczy sie przelała jak rano po urodzinach robili zrzute na śniadanie i grubas miał dwa złote tylko
  • Odpowiedz