Wpis z mikrobloga

@markkk92: @WbijBORDO: Dziewczyny ze Skandynawii bardzo lubią Słowian, bo mamy w sobie dużo romantyzmu, siły i mamy poukładane w głowie pod kątem wartości rodzinnych. W nieco skrzywionym społeczeństwie taki facet to skarb. Pewna Szwedka mi kiedyś powiedziała, że jej mąż będzie na 100% albo z Polski albo z Rosji :) A co do nich samych to oczywiście zależy z jakiej jest rodziny. Bo jeśli i rodzina i sppłeczeństwo wokół jest
  • Odpowiedz
Dziewczyny ze Skandynawii bardzo lubią Słowian, bo mamy w sobie dużo romantyzmu, siły i mamy poukładane w głowie pod kątem wartości rodzinnych. W nieco skrzywionym społeczeństwie taki facet to skarb.


@LuckyLuq: Napisalbys cos wiecej? Glownie chodzi mi czy to takie stereotypowe "w skandynawii rozwod to norma, po co dzieci, TRZEBA byc tolerancyjnym" vs polskie "koniecznie slub, dzieci, obiady w niedziele z tesciami" czy cos bardziej subtelnego, typu ze slowianie inaczej podchodza
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: No właśnie nie jest to ani czarne ani białe. Jeśli dziewczyna wywodzi się z rodziny, gdzie wszystko było jak najlepiej patrząc z naszej perspektywy (kochający rodzice, rodzeństwo, dużo radości w domu), to wtedy będzie szukała takiego faceta, który da jej podobny dom. Ja spotykałem się właśnie z taką Szwedką. Ojciec był zarobionym biznesmenem, ale zawsze miał dla nich czas i ciągle łączą ich świetne relacje (widziałem mnóstwo SMSów :) ),
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@4Head: No tak jakoś się złożyło. Jej babcia uciekła z Turcji, bo prześladowano tam bardzo mocno chrześcijan na początku XX wieku. Później wyszła bodajże za Francuza i mieszkali w Szwecji :)
  • Odpowiedz
@lubielizacosy A Ty tak z własnego doświadczenia?
Amerykanka będzie miała #!$%@?, a jak przegadasz pobieżnie że 3 dowolne tematy to będzie się zachwycała jaki jesteś oczytany, Hiszpanka nie wiem, a azjatka zazwyczaj będzie się ślinić bardziej niż Ty chociaż to zależy z którego dokładnie kraju.

Ba, Polka też się zainteresuje jak zapomnisz że mieszkasz w trochę mniej oklepanym kraju niż UK i robisz tam coś ciekawszego niż mycie garów.

Atrakcyjne jest to
  • Odpowiedz