Wpis z mikrobloga

Siemka świry spod tagu #modelarstwo
Chciałbym Wam pokazać już w 96% skończony model Smit London wykonany na malowaniu ETV Waker.
model kupiłem w zeszłym roku po tym, jak zobaczyłem, jak innym wychodzą takie cudeńka.

Zaopatrzyłem się w dwa pędzelki, trochę farb, kawałek miejsca na stole, jeden pilnik, klej i przystąpiłem do pracy.
Wszystkiego od początku do końca uczę się sam, dopiero w grudniu zamierzam pójść na jakieś warsztaty modelarskie.
Stąd moje pytanie do Was. Zamierzam kilka niedociągnięć pozakrywać rdzawymi zaciekami.
Macie jakieś sprawdzone produkty i sposoby używania ich?
Każda uwaga będzie mile widziana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dla większej atencji: #chwalesie
PS. co mi zostało?
1. już tylko wykonanie olinowania - może użyję żyłki wędkarskiej albo plecionki?
2. zrobienie podstawki - już wszystko wymyślone i zaprojektowane
3. zakrycie kilku zacieków - chciałbym żeby nie wyglądał aż tak.. zabawkowo.

Jeśli ktoś będzie chciał, to jak wrócę to wykonam kilka zdjęć jak wygląda pokład.
Pobierz PanPapryk - Siemka świry spod tagu #modelarstwo
Chciałbym Wam pokazać już w 96% skoń...
źródło: comment_SMTO5ZdNNxNxByCorxHZd3Q94RkPKyTr.jpg
  • 7
Zamierzam kilka niedociągnięć pozakrywać rdzawymi zaciekami.


@PanPapryk: wash np. AK interactive albo Mig mają kilka odcieni rdzy, tylko pamietaj o polakierowaniu bezbarwnym najpierw calosci. I uważaj jezeli malowales olejną humbrola/revella to nie uzywaj lakieru z puszki tamiya....
@Portando, @Jaggen: Dzięki za miłe słowa, choć z bliska widać niedociągnięcia to mam ochotę go skończyć w tym lub następnym miesiącu bo mam już kupiony kolejny okręt do klejenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PozdroandPocwicz: nie miałem go w kalkomanii niestety. Ale dziś przeszukam internet, trochę pomyślę i może uda się go wstawić, tak jak podziałkę zanurzenia na dziobie :)

@rider3031: W środku model na