Wpis z mikrobloga

Czy więcej osób zainteresuje się tym, co podaje ktoś o nicku "dem"?

"dem (gość) 20.10.17, 03:31:42

O tym ze lekarze byli sanitariuszami niekoniecznie do tego szkolonymi, juz pisalem....

Ale jeszcze kilka
Przyjzyjcie sie jak jest prowadzona , to tez szyk prowadzenia zakladnika ( nie ma prawa uciec z tego ukladu) ( watpliwosci mozna rozwiazac w gromie, tam powiedza nawet ktora osoba za co odpowiada )
Nie zauwazone
Nagrana video rozmowa popatrzcie gdzie spaceruje i co robi....podpowiem to chyba agawa, cos tam zostawia....
Film szybko jest publikowany.....
Napewno w podanym celu ? Ktos wylecial z pragi....ale czy nie bylo tam jeszcze kogos, kto wyciagnol to...
Uwaga to nie musialbyc polak , tzn nie koniecznie na polskim paszporcie.
Niemcy, rumuni ( wylot i ladowanie tam)
Moglbyc tam 2-3dni przed wycieczka.

Przesylka mogla zawierac nosnik danych (karta microsd lub prndrive) karte ukryc tam bylo latwiej.... Przygladnijcir sie ruchom gdy sir oddala, to nie taniec tylko gesty zrozumiale dla odbiorcy.
Kto odebral ta przesylke. O ile nie maja jej sanitariusze .

Oczywiscie to tylko moje spostrzezenia.."
#magdazuk
  • 16
@stopmanipulacji1111:

"dem (gość) 20.10.17, 02:32:13

Ktory keyloger wyposazony jest w uzadzenia telemetrycxne TSS20 lub TSS40 bo tak sie ukazuja.
Ktoru blokuje oprogrsmowanie antywirusowe , cos takiego jak update nir dziala, sam soft zostaje ograniczony, a skanowanie nim niby jest robione ale wciaz robi to samo pomijajac wiele katalogow jakie istniea a ich nie widzi.
Nie wszystkie sa male.....

Nie znam keylogera o takich wlasciwosciach..... A okolo 100mb raczej zaden nie
@stopmanipulacji1111:
"gdy chodzi o rodzine
dem (gość) 20.10.17, 02:10:06

No coz widzialem zdjecie , moglo byc fotomontazem i takie wsrod tych osob spotkalem tylko poprzrdnie byly mniej doskonale..... Te z synem i owa para bylo bardziej realne....
Czy cos mu sie stalo nie wiem.
Nie mam kontaktu z rodzina. Dzwonie tylko gdzie ? Ostatnio wybirajac numer przekierowalo mnie na jakis sextelefon."
@stopmanipulacji1111:

"dem (gość) 20.10.17, 02:02:09

Opisalem co jest zagrozone o ile zostalo zapisae to tyljo czesc tego co zaobserwowamem..... Glowne pliki zawiera pamiec operacyjna na stwozonym w nim napedzie. .
Reset komputera i tracisz te pliki.
W pierwszej fazie niszczyli systemy pagefile.sys a dokladniej wiekszym jak pamiec w laptopie..... Z dysku idzie odczytac dane ale jako naped zewnetrzny.... Dokladanie pamieci nic nie daje bo zwieksza sie pagefile.sys i zawsze na
@stopmanipulacji1111:

"dem (gość) 20.10.17, 01:53:40

Jest taka mozliwosc zarazenia, napewno nosniki danych typu karta sd
Wifi w laptopach, bluthot tez...

Obawiam sie ze jest jeszcze jedna droga
Dzwieki jakie sa nieslyszalne dla sluchu
Nie mam tu 100% ale podejzewam ta droge. Brodband reciver i strumieniowanie danych. To dziala szybciej jak jestes w stanie zabezpieczyc np.telefon
W kazdym laptopie mialem wkasnie wpis btodband reciver w rejestrze.
Z tego co udalo mi
@stopmanipulacji1111: Na koniec o podsłuchach...... czy możliwe, że MŻ zginęła, żeby nie ujawnić systemu operacyjnego?

"dem (gość) 20.10.17, 01:17:30

Jest podsluch, obraz z kazdej z kamer.
Wglad w telefon, zdjecia, polaczenia
Nawet txt sms sa w stanie zmienic.
Przekierowanie wybieranego numeru tez nie jest klopotliwe...
Tak to wyglada tylko niewiele osob wczesniej zdawalo sobie z tego sprawe.
Nagrywany sygnal audio.“
@stopmanipulacji1111: ja się tylko odniosę do fragmentu:

Nagrana video rozmowa popatrzcie gdzie spaceruje i co robi....podpowiem to chyba agawa, cos tam zostawia....


Uważam, że nic tam nie zostawiła. Odruchowy gest raczej, bez znaczenia.
Dalszy ciąg o mikrosd zupełnie nie ma sensu...
@Strega: haha.. no tak, ale
:"żeby przesłać komuś elektroniczne dane na odległość bez konieczności chowania ich w doniczce i to naprzeciwko kamery."

tylko wówczas miałoby sens, gdyby ktoś chciał to od niej, a ona nie chciałaby temu komuś przekazać. Dane można, ale inną elektronikę niekoniecznie. Ten człowiek jest śmiertelnie poważny.
@stopmanipulacji1111: Tak to wygląda trochę, chociaż ja tą mowę ciała odczytuję inaczej. Odruch z liściem jest mimowolny, a "ochrona" się niecierpliwi i próbuje przyśpieszać rozmowę Magdaleny - Ona się irytuje i odchodzi.