Wpis z mikrobloga

@RolnikSamWdolinie Najlepszy z pianki i raczej omijać lateks. Druga sprawa to cena - za 1000 zł kupisz materac, ale warto według mnie zainwestować w coś lepszego. W końcu w łóżku spędzamy sporo czasu - służy do odpoczynku/regeneracji, więc warto się zastanowić. Ludzie są w stanie dopłacać krocie za jakieś pierdoły w samochodach, a żałują na materacu, który według mnie jest najważniekszą rzeczą w domu. Dobry sen, to podstawa dobrego funkcjonowania w ciągu
@RolnikSamWdolinie Z tym lateksem to obawiam się o przepuszczalność. Rozmawiałam kiedyś z babką w sklepie i stwierdziła, że te piankowe są dużo lepszej jakości i nigdy nie poleca tych lateksowych ze względu na to, że materac gorzej oddycha. Ile w tym prawdy? Nie wiem do końca, ale dziś mi było kasy, żeby się o tym przekonać. Są sklepy, które wypożyczają materace do testowania. Co do tych dwóch materacy - jeśli różnicie się
Ludzie są w stanie dopłacać krocie za jakieś pierdoły w samochodach, a żałują na materacu, który według mnie jest najważniekszą rzeczą w domu. Dobry sen, to podstawa dobrego funkcjonowania w ciągu dnia.


@Catttana:

w 100% racja. Dobry materac bardzo wpływa na jakość dnia potem. Oczywiście znajdzie się masa ludzi którzy powiedzą "a ja śpię na sienniku i też jest dobrze" - nie należy słuchać. Porządne materace naprawdę warte są swojej ceny
@RolnikSamWdolinie ja mam materac lateksowy bo ponoć jest lepszy dla alergików. Twardość dobiera się do masy ciała, nam babka dobrała H2, ale jak się poszuka to są materace mieszane, jeśli żona jest dużo lżejsza.
A co do ceny to 1k to na dobry materac trochę mało. Tzn da się kupić ale wyboru dużego nie będzie. No chyba że jakaś promocja to wtedy jak najbardziej
@RolnikSamWdolinie: Ja za swój 3000 dałem. A łaziłem i wybierałem miesiąc. Padło na piankę termocośtam z Selene. (najtwardszy bo od dziecka śpię na twardym) Polecam.
Materac jeden jak lubisz się do różowego poprzytulać.