Wpis z mikrobloga

Mirki z #lodz co polecacie obejrzeć w Waszym mieście. Ostatnio sporo tam bywam, ale zwiedzanie manufaktury, portu czy galerii Łódzkiej nie jest chyba sposobem poznania miasta. Ciekaw jestem co polecicie, piotrkowską znam (powiedzmy), galerię też, park śledzia bodajże na festiwalu światła zwiedziłem. Zoo wydaje mi się oczywistym punktem a co oprócz?
Co jeszcze - dajcie znać
  • 27
@Koteu81: A co tam?
@errabunda: Dobrze, dodaję do listy must see ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cziastko: EC1 słyszałem, i tam też planowałem, trafia do listy mojej na pewno. Przewodnik po Łodzi tak oglądałem, nie tylko u nas ale i pytałem wujka google. Tak bardziej luźne spostrzeżenia chciałbym poznać, jak Twoje.
@tomekkp: Zależy co Cię interesuje.

Jeżeli lubisz zieleń to jest mnóstwo fajnych parków - szczególnie na wieczorne, jesienne spacery, palmiarnia, ogród botaniczny (ale nie wiem jak prezentuje się w tej porze roku). Oprócz tego polecam planetarium EC1, łodzkie pałace, żydowski cmentarz.
Poza tym w Łodzi znajduje się masa dobrych, różnorakich restauracji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie lista od mirka - jeżeli lubisz burgery to bardzo polecam Gastromachinę na Piotrkowskiej.
@zjednoczony_uklad_kostny: Dziękuje, bardzo pomocna odpowiedź, dodaję wszystko sobie do listy, tam będę nie raz nie dwa w Łodzi więc plan co robić będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Vaterial: Dziękuje za info. W zasadzie to nie mam sprecyzowanego, ciekawe muzeum - chętnie zobaczę, fajne miejsce na spacer z różowym - tym bardziej zwłaszcza ona się ucieszy, zobacz kino skody - spróbuję tam zobaczyć itd.
Gastromachina - byłem
@zjednoczony_uklad_kostny: Jesteś pewien, że ta strzelnica nadal funkcjonuje? Fanpage na FB usunięty, a Google informuje, że firma jest 'zamknięta na stałe'.

@tomekkp:
Z takich atrakcji polecam szczególnie mocno Virtual House. Najlepiej zarezerwować terminy przedpołudniowe, bo większa szansa, że nie będziesz współdzielić rezerwacji z innymi osobami. W każdym razie polecam każdemu, bo to świetna sprawa. :)
@zjednoczony_uklad_kostny: Sprawdzę sprawdzę. Ciekawe jak ta strzelnica, zobaczymy może ktoś coś podpowie. Sprawdzam właśnie tą "Ciemnię" w Łodzi bo mnie zaintrygowałeś co to w ogóle jest, że na własną odpowiedzialność. Już co nieco wiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@Vaterial: Właśnie sprawdzam sobię, też to na "Pietrynie" więc w sumie pasuje zajrzeć jak nie wiem.

Super,że wątek się tak rozwinął, dzięki wszystkim za informację, może nie tylko