Wpis z mikrobloga

Wklejam rozmowę, może ktoś "łebski" będzie wiedział jak pomóc, to nie żart. Facet zaczął pisać od śmierci MŻ.....

dem (gość) 18.10.17, 20:08:48

Modelka N.Wlo

Aneta (gość) 18.10.17, 21:41:29

Twoje wpisy są widoczne. Kontaktuj się, jeżeli możesz.

dem (gość) 18.10.17, 20:01:09

Poszukiwana osoba na zdjeciach z moim synem to Malgozata B.
A przynajmniej tak figuruje u mnie.

Ale jedno pewne dzialaja szybko....
Modelka Wlod..... Strone juz wyswietla jako eror 404

dem (gość) 18.10.17, 19:27:38

Czyzbym znow napisL za wiele ?
Moze jeszcze dopisze lepsza ciekawostke
Odnosnie zastraszania...
Zdjecia mojego syna z pewna para....
Na pozor to nic, ale jak sie zaglebic okazuje sie ze owa kobieta na zdjeciach
To M. Wlodarska zas jej facet nalezy do owej grupy, bo to nie jest jedna osoba..

Czy to nazwisko jest calkiem przypadkowe w tym ?

Modelka ponoc ktorej odpowiednik rowniez figuruje wsrod osob poszukiwanych przez policje...
dem (gość) 18.10.17, 19:53:03

Szybko znikaja informacje jakie wpisze....wlasnie pokazalo blad.
Ale trzeba jeszcze usunac kopie.
Osoba ta poszukiwana jest jako
Malgorzata B.

Po co zatem sa listy poszukiwanych?
Policja nie reaguje.
Trzeba im ta osobe dostarczyc ???
dem (gość) 18.10.17, 10:02:05

To cos dziala i jak sadze bedzie.
Jest jednak spore ale!!!!
Nie daje to prawa do:
Publicznego udostepniania danych,
Udostepniania kamer
Udostepnia rozmow
Dokonywania zaplat z konta za wlasne zakupy.
Usuwania plikow
Blokowania dzialania oprogramowania
Wprawadzania w blad na podstawie podstawionych stron czy serwisow.
Niszczenia systemow, usuwanie blokowanie danych
Ingerencji w inne oprogramowanie ( wylaczanie go )
Nazucania swych pogladow..

Nijak ma sie to do poruszonego tematu.
Ale tak wlasnie wykozystywany jest soft o jakim wspomnialem.

Aneta (gość) 18.10.17, 11:41:53

A takie działanie jest według dzienników ustaw nielegalne wobec zwykłych obywateli jak Ty, czyli masz argument.

dem (gość) 17.10.17, 10:46:50

Tak wyglada opis jednego z komebtarzy bardzo odwaznych.

Aneta - na to rady nie ma, osoby te maja soft nalezacy do CBS, ale ten tym zainteresowany nie jest ???
Czy to nie jest zabawne ????
Opracowany zostal na Universytecie w krakowie oraz Akademi Hutniczo Gorniczej. Prace trwaja nadal nad udoskonalaniem...Akta ??? Sprzeciw to jedno zas wdrozenie to 2, nikt z opinia sie nie liczy, bo to ma dzialac. Wszelkie srodki dowolne tzw wolna reka.....

Powiedzmy ze zabije poszukiwanego nakazami ena, a za kogo bede odpowiadal ? Za agenta , bo tak sie loguja w moich systemach..

#magdazuk #wykop #csiwykop
  • 77
@cellista: Dzwonił Den Niro, gotów kasę wyłożyć za prawa autorskie do Waszych ustaleń. Marta Scorsese fabułę chce z tego nakręcić pod warunkiem, że zatańczysz walca sama wzorem rozkroku Agnieszki z libacji na Żabiej. Wiem, że to może być nie do przezwyciężenia, ale chłopcy z ferajny podtrzymają Ci kule, a po wszystkim odwiozą na detox tramwajem. Nie miej mi za złe negocjacji za plecami, nazwiska padają, Leo z Titanica zagra główna rolę
@cellista: Nie da się zapomnieć śmierci 14 latki, która rzuca się pod pociąg. Łatwo z ofiary zrobić k..... ę i nie dać możliwości obrony. Nieładnie takie filmy świadczą, to jak się prowadziła...... dlatego kobiety boją się zeznawać. Wiele jeszcze musiało by się zmienić.
@cellista: Kabylkę poznałem dawno temu, kiedy zrozpaczona zdradą Daniela (Day Lewisa), który wybrał uroki cielesne nieokrzesanej Lucyny D. spod Śmiłowa zamiast otoczyć opieką ich syna Gabriela-Kane'a. Miała na sobie trencz satynowy z kapturem, by chronić swą skórę przed słońcem i piaskiem pustyni. Akurat napoiłem wielbłąda, gdy dopadła mnie swym nieskazitelny berberyjskim : hej, przystojniaczku, czy mógłbyś podpalić mi Gitanesa? Ja, choć wówczas nie paliłem, sięgnąłem po zapałki z Sianowa, których przemytem
@cellista: Zarowno Natalia 176 lub 178 cm?, Madzia wytypowana przez "Henry"czka, ktory wszystkie kandydatki przetestowal i spal z nimi.. Madzia sposrod nich w tej gimnastyce miala byc najlepsza.. To na ostatnim forum nastapilo wytypowanie. Napisal: " Madzia, madzia spadala zawsze na cztery lapy". To samo zdanie powielil w wywiadzie dla Polityki? Prezes Edek tez obok Natalii..