Wpis z mikrobloga

Z cyklu "w Polsce jak w lesie":

O śmierci jednej z najważniejszych postaci najgorszego konfliktu naszych czasów możesz się dowiedzieć w języku polskim z trzech źródeł:

- z krótkiej notki na stronie Rzeczpospolitej, która skupia się głównie na tym, że Isaama krytykowali libańscy Druzowie;
- z ruskiego Sputnika
- ze strony ze śmiesznymi obrazkami wypok.sy

Wszędzie możemy za to dokładnie obejrzeć dupę Archera.

#syria ##!$%@?
  • 12
@Tosca303: no same pozytywy mati tam wrzuca. Arczi, z wypokiem czy bez, wypromował się na ludzkiej głupocie, wypok pod postacią ludzi z tagu, robi tyle dobrego, że skłania do krytycznej analizy wpisów arcziego - tzn. oczywiście nie wszyscy działają w tym kierunku, bo z tego co widzę, jesteś jego największym fanem w okolicy ((oo))
@Pantokrator: xD xD xD tak szczególnie wyzywając go od pacanów. Znasz pojęcie fan? Widziałeś żebym kiedykolwiek tutaj promował jego materiały i się nad nimi spuszczał tak jak Mati co mu #!$%@?ł ogromnych zasięgów repostując wszystko z FB tutaj, na najważniejszych tag jednej z największych stron w Polsce, a komentarzy krytycznych to tam było tyle co albo ironicznie albo "(ʘʘ)" - no ciekawe czy google bot to zinterpretował
@Tosca303: no odnosiłem wrażenie, że broniłeś typa wielokrotnie, co biorąc pod uwagę panującą tu opinię u arczim, pozycjonuje ciebie jako jego fana.
A twoje teorie o tym, jak to tag wypromował tego typa - typ się sam wypromował, odnosząc się do najniższych polskich instynktów. Fakt, że mati74 nim spamował, choć nic ciekawego w tych wpisach nie było, ale nie obchodzi mnie, co myśli google bot. Arczi był tutaj powszechnie szkalowany i
@Pantokrator: fanem to bym właśnie nazwał człowieka kupującego naszywki i #!$%@?ącego że "Archer to wielki polski patriota i pogromca ISIS" to raz - a dwa, nigdy nic tutaj takiego nie napisałem, masz google cache możesz przejrzeć. Trzy, moje "bronienie" zawsze sprowadzało się do dwóch prostych wniosków: a) skoro to pozer, oszust i turysta wojenny kolekcjonujący broń, strzelający na wiwat tak potrzebną amunicją to co #!$%@? Kurdowie mają we łbach że go
@Pantokrator: dobrze jednak pewnie pamiętasz że wiosną i jeszcze latem jednym z głównych zarzutów tutaj było "to gdzie on jest, gdzie on walczy jak źródła/media kurdyjskie/arabskie nic o nim nie mówią/piszą", do dziś chyba ze 2 na krzyż wywiady udzielił tam w tv, a przed akcją z naszywkami też przecież jakieś pseudo combat footage wrzucał, a fotki broni jaką dysponuje to już na pewno. Także średnio się to skleja :D