Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: Zaczaj się na Sony 9005 55 cali, ma podświetlaną matrycę po całości do tego lepsze czernie. Z minusów jakie są a się nie mówi to telewizor potrafi się zaciąć i trzeba wtyczkę z prądu wyjąć.

Za tą cenę (5k) widziałem jakiegoś oleda LG, chyba z tych pierwszych modeli.
@iNeedMany ja się jakoś do krzywych nie mogłem przekonać, tym bardziej, że mam duży salon z wielką kanapa i osoby siedzące z boku nie widziałyby poprawnie. Rozumiem że sam oglądasz więc możesz powiedzieć jakie są zalety? Bo patrząc po nowych modelach krzywe ekrany skończyły jak 3d...
@iNeedMany na pewno krzywy ciekawie wygląda, ale właśnie byłem ciekawy tej imersji np w grach, no ale patrząc w sklepach jakoś nie byłem przekonany. No i nie było 75 krzywych, chociaż ostatnio widziałem 85, ale obok stał coś koło 100 cali flat I wybór byłby prosty, gdyby nie to, że mam okna po bokach i nie wejdzie na szerokość hehe. Tak czy owak poczekam aż zrobią duże OLED w normalnej cenie
@blinxdxb nie mogłem w sumie zbyt dużego tv gdyż musiał zmieścić się w podwieszana meblosciankę;) Jak musi być duży ekran to może po prostu rzutnik na ścianę?( ͡° ͜ʖ ͡°)