Wpis z mikrobloga

  • 0
@mere aaaa no tak, zapomniałem przez to wszystko, racja :)
Bardzo dobry sprzęt. Stosunek ceny do jakości mega :)
Mam w nim i7 8 GB RAM i 2 GB kartę graficzną nVidia, to tak w skrócie :p do zwykłych gierek się całkiem nadaje :)
  • Odpowiedz
@Kicam: dzięki zią :D
a siła jest cały czas :)
problem tylko w tym, że nie mogę tu ćwiczyć, a po zabiegu jakiś czas też na siłkę nie pójdę (,)
  • Odpowiedz
@Kid_A: było ryzyko, że mogą mi uszkodzić nerw wzrokowy albo kanał słuchowy. Strasznie #!$%@? miejsce na guza i na cięcie. Przez to żaden chirurg ogólny nie chciał się tego podjąć i tak trafiłem na chirurgię twarzowo-szczękową. Poszło szybko i bez problemu. Wszystko jest ze mną dobrze :)
  • Odpowiedz
  • 2
@DamiDami w Warszawie jest dr. Pietniczka Załęska, podobno ma najlepsze wyniki w Polsce w operacjach slinianek. Z moją żoną leżała dziewczyna której w innym szpitalu powiedzieli że na pewno będzie miała porażenie nerwu, a ww. doktor zoperowala ją nie uszkadzając nic.
  • Odpowiedz
@Kid_A: dlatego ja uważam, że nie ma sensu się stresować na zapas. Nigdy nie wiadomo jak wyjdzie. A tu i w przypadku Twojej żony i moim wyszło dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@simperium: akurat w tym szpitalu wszędzie dookoła pełno kartek w stylu "popieramy protest rezydentów" itp., więc mogli być zdenerwowani :p

@maze: w 2-3 miesiące urosło z rozmiaru pryszcza do 2,5 cm xD i nadal rosło. Całe szczęście zrobiło się na twarzy, pod uchem, więc jak tylko było na tyle duże, żeby to poczuć i zauważyć to wiedziałem, że trzeba iść do lekarza. Gorzej jakbym miał to gdzieś w
  • Odpowiedz