Wpis z mikrobloga

Widzę, że #neuropa dostała już całkowitego #!$%@?, żeby kręcić aferę ze spotkania #duda z Erdoganem, prezydentem państwa mającego drugą armię NATO, podobny potencjał gospodarczy, regionalnego mocarstwa na Bliskim Wschodnie oraz z którym Polska ma tradycyjnie dobre stosunki dyplomatyczne.

Jakim trzeba być idiotą, żeby w ogóle wpaść na coś takiego.

#polityka #4konserwy #oswiadczenie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@TenebrosuS A co nas tam obchodzi, że Erdogan dobrze dogaduje się z Moskwą i łamie demokrację w swoim kraju... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 23
@TenebrosuS przypomnij sobie jaka była inba gdy JE Donald Tusk spotkał się na molo z Putinem. Rosja też jest jednym z liczących się krajów na świecie, jeżeli chodzi o armię.
  • Odpowiedz
  • 0
@garfyld Raczej powinniśmy podejmować z tymi krajami rozmowy także na CIĘŻKIE temty i mówić na forum światowym o problemach w tych krajach. To tak jakby USA nie mówiła na forum międzynarodowym o problemach demokracji w Polsce w latach 80tych.
  • Odpowiedz
@Kempes: powinno nas obchodzić tyle co wszystkich, czyli nic. W polityce międzynarodowej liczy się biznes.

@k1fl0w: dopóki robią co chcą w swoich państwach, to nie obchodzi mnie to jakoś ni huhu, czy kamienują, wieszają, zrzucają z wysokich budynków itd. Może mnie to oburzać, mogę to uważać za barbarzyństwo, ale na pewno nie mam zamiaru nikogo pouczać jak powinien własne państwo i społeczeństwo organizować. Dopóki nie ma to nic
  • Odpowiedz
@TenebrosuS: rozumiem Twoje podejście, to była tylko gówno wrzutka (sorry), a jak chcesz tak bardziej na poważnie dowiedzieć się o moim, nie koniecznie całą #neuropa podejściu do sprawy to zrobiłem o tym kilka wpisów.

Peace ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jaka była inba gdy JE Donald Tusk spotkał się na molo z Putinem. Rosja też jest jednym z liczących się krajów na świecie, jeżeli chodzi o armię.


@Goofas: a za pełooo... typowy neuropek xd
  • Odpowiedz
@Kempes: Z Moskwą dobrze dogaduje się też Berlin, Budapeszt, Sofia, Belgrad i cała masa innych stolic. To nie wyklucza istnienia w tamtych krajach naszych interesów (zwłaszcza gospodarczych czy geopolitycznych) i nie oznaczna to,że z tego powodu, że mają czy to taktyczny czy tradycyjny sojusz z Moskwą to mamy rezygnować ze stosunków z tymi krajami, tak zresztą jak nie możemy rezygnować ze stosunków i handlu z Moskwą czy Berlinem.

Jak mamy
  • Odpowiedz