Wpis z mikrobloga

Człowiek wyjdzie z depresji a depresja z człowieka nie. #!$%@? by strzelił całe leczenie, tabletki, psychologów i wszystkie starania.
Dalej mam dni, zazwyczaj kilka albo kilkanaście pod rząd że jest źle. Jest #!$%@? bez powodu, a raczej z powodów ktore nie powinny mnie tak martwić. Dziwię się że niebieski jeszcze ze mną wytrzymuje skoro sama ze sobą nie mam ochoty przebywać.
Staram się robić dużo dla siebie, studia, praca, staram się regularnie wychodzić do ludzi, joga, medytacja i mój mózg dalej jest na tyle #!$%@? żeby dawać mi poczucie że jestem nieszczęśliwa.
Lekarz mi kiedyś już powiedział że muszę się przyzwyczaić że do końca życia będę nieszczęśliwa ( )
#depresja
  • 8
@bluberr: mi lekarz na pożegnanie powiedział, że doszło do nieodwracalnej zmiany charakteru. I o ile jestem z siebie zadowolony, spełniam się, życie mi smakuje i potrafię regulować swój nastrój, to jednak mam już trochę inny charakter. Spróbuj zmienić lekarza, zacznij od małych kroków żeby być bardziej zadowoloną z życia dziewczyną.
@bluberr: Ale nie jesteś sama, taki przywilej różowej płci.

#!$%@? by strzelił całe leczenie


Terapia była?

tabletki


Niektórzy dobierają tabletki kilka lat, zanim trafią na takie które działają odpowiednio. Zmieniaj, próbuj, ile masz siły i finansów na to.

Dodatkowo plus jest taki, że medycyna idzie w rozwój dość szybko i myślę, że wynajdą dużo lepsze leki za jakiś czas, więc nie warto myśleć tak jak ten niedouczony lekarz powiedział, bo lekarzom
Lekarz mi kiedyś już powiedział że muszę się przyzwyczaić że do końca życia będę nieszczęśliwa


@bluberr: no debil, może zmień lekarza na takiego który nie ma w piździe pacjentów
@vundo
@nowywinternetach terapia też była, przez parę lat było dobrze, baaardzo rzadko się czulam gorzej o ile w ogóle. No i jakoś tak powoli wraca. Na parę tygodni potem parę miesięcy lepiej itd. Nie pójdę na razie do lekarza bo pamiętam jak było wtedy i wiem że jeszcze nie jest źle. Narzekam sobie po prostu bo irytuje mnie że mój bazowy nastrój jest o wiele niższy, nawet nie neutralny. A jak mam