Wpis z mikrobloga

@Michuy: @Kecq: widzę jednogłośnie ( ͡º ͜ʖ͡º) prawie. Dzięki. Od znajomego słyszałem też, że lepiej poczekać, bo zieloni po nowym roku mają wypuścić nową serię kart i, że powinienem poczekać z zakupami bo ceny spadną. Prawda to?
@androll33: nie xD każdy zawsze mówi czekać bo zawsze ktoś ma "już zaraz" wydać nową serię kart ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zanim wydadzą nowe karty, zanim trafią do sklepów w rozsądnej ilości, zanim w Polsce będą dostępne to znowu będzie lepiej poczekać na kolejną serię i tak w kółko
@Jurigag: To się pozmieniało trochę xD Dobrze wiedzieć. To wyjaśnia dlaczego moja gówniana gtx 750Ti którą kupiłem parę lat wstecz za 4 stówki kosztuje dzisiaj prawie 6 stów xD
@Labovsky: dobrze powiedziane, powoli, gigabyte to #!$%@? model ogólnie, rx 570 4gb powinien być za ~900 zł rx 580 4gb za ~1050 zł a rx 580 8gb za ~1200 zł żeby to miało jakikolwiek sens
@Jurigag: Takie były ceny przed hossą na kryptowaluty, ale 1200 zł to już naprawdę blisko cen wyjściowych. Inna rzecz, że jak patrzę po testach w nowych grach to RX 580 wypada generalnie ciut lepiej niż 1060 6GB.
@Labovsky: no ta tylko pamiętajmy o wadach - gorsze OC, większy pobór mocy, także powinno kosztować podobnie jak gtx 1060 6gb aby w ogóle był sens jej kupna a obecnie kosztuje więcej