Wpis z mikrobloga

Niantic jak zwykle po swojemu. Ludzie podostawali passy drugi raz, niektórzy nawet trzeci. Nowa fala często w tych samych gymach co ostatnio a osoby co dostały passa nie robiły tam żadnego raidu od czasu poprzedniego Mewtwo. Rozumiem, że testy, ale są one zrobione tak, że po prostu denerwują większość graczy, która tych passów nie dostała i bardzo możliwe, że nie dostanie nigdy. Jedni będą mieć po kilka a inni dalej będą się pocić i nic z tego nie będzie. Super system "nagradzający" graczy bulwo.
#pokemongo
  • 15
@Feuforce: A daj pan spokój. Jak ogłosili te EX rajdy to codziennie klepałam rajd na innym gymie, żeby zwiększyć swoje szanse. I co, i nic, ani razu się rajd w moim mieście nie pojawił. Od dłuższego czasu mam wywalone na tego Mewtwo, nie robię rajdów, bo każdy, nawet ktoś równie zakręcony co ja, ma swoje limity. I tylko z każdą falą EX rajdów coraz smutniej. ( ͡° ʖ̯ ͡
@FPNgda: Ja się zastanawiam, kto zdaniem Niantic jest targetem tej gry. Wakacje się skończyły. Dzieci w piątek o 12 mają lekcje. Studenci mają zajęcia. Reszta pracuje. Jakby to nie mogło być w sobotę.

@vaultboy: I szybki teleport np. z Mordoru do Rembertowa. Beam me up, Scotty. ENERGIZE

@rose05: No fakt, o tym nie pomyślałem. Globalne dane, ile osób przyszło w tygodniu, ile w weekendy. Ale w sumie trochę długo te testy trwają.