Wpis z mikrobloga

@nama: nooo nie mi, ale dziękuje! Gość jest super, od lutego u nas w domu, a śmiga równo. Na polowania świetnie się spisuje, a pływać i aportować z wody nauczył się jednego popołudnia ( ͡º ͜ʖ͡º) ale i tak najlepszy jest jego wzrok jak ma czekać, w chwili rozjeżdżają mu się oczy na przeciwne bieguny ʕʔ
@limakk kurde no mnie się wydawało ze to Ty i że psiak uciekł znalazł się właściciel i go olał? Stara jestem to mogę mieszać XD

Te psy są cudowne i mega mądre, super że trafił na pana który też daje upust jego zapędom myśliwskim. Mój Tata miał lyżewkę jak przyszłam na świat i był jego pierwszy własny i mój pierwszy w życiu pies. Też razem polowali.
@nama: No to wiadomo skąd sentyment :D ja jeszcze za mało stabilny jestem na własnego psa, także cieszę się, ze rodzice maja takiego bystrzache. Tylko jak to z myśliwskimi ciagle coś mu jest, ale jak narazie w pełni zdrowia cieszy się jesienią i nie daje wejść żadnemu zwierzakowi na podwyrko ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nama: najpierw z ustabilizowaniem flory jelitowej, bo nie mogliśmy dobrać opowiedniej karmy, a teraz jakiś wrzód na tyłku czy coś, ale akurat mnie nie było, także nie wiem dokładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ogólnie dowiedziałem się, ze psy myśliwskie maja zawyżony próg bólu i dopiero jak jest z nimi mocno źle to coś widać, a nie jak u innych, ze powoli wychodzi ( ͡° ʖ
@pikus88 mam obecnie dwa (już czwarty raz decyduję się na rasę) i jak zwykle typowo berneńskie charaktery czyli kilogramy miłości i radości.
Psy które mają zawsze dobry humor, są przyjazne wobec ludzi i zwierząt oraz bardzo wesołe. Nie nadają się do życia podworkowego, bo to psy towarzyszące, nie powinno się na rasę decydować jeśli nie uznaje się psa w domu (i na kanapie). W kojcu czy cały czas w ogrodzie będą nieszczęśliwe.
@nama: raczej nie zdecydowałbym się na zakup a przygarnięcie psiaka z fundacji. Berneńczyki wyglądają pięknie, z tego co piszesz to właśnie pies dobry dla mnie ;P Dzięki za nakreślenie tematu.