Wpis z mikrobloga

5 choineczek rozdanych w poprzednim rozdajo, wylosowani zadowoleni to sobie zrobię kolejne.

Do wylosowania 3 choinki sztuczne, a wysokość wybierasz sam spośród 90cm, 120cm i 150cm. Wysyłka na mój koszt, losowanie odbędzie się jutro o 15. Jeśli wylosujesz, ale ci nie jest potrzebna lub wolisz żywe - podajesz mi adres jakiegoś Domu dziecka, czy organizacji i wysyłam tam dwie zamiast jednej.

Sorry, nie umiem robić zdjęć, a oficjalnych nie wrzucę ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rozdajo
oiio - 5 choineczek rozdanych w poprzednim rozdajo, wylosowani zadowoleni to sobie zr...

źródło: comment_qc4jnPJPSLKUd2hEDgmr97GtTSdAOdSg.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Jeśli wylosujesz, ale ci nie jest potrzebna lub wolisz żywe - podajesz mi adres jakiegoś Domu dziecka, czy organizacji i wysyłam tam dwie zamiast jednej.


@oiio: po raz drugi z aprobatą plusuję.
  • Odpowiedz
@oiio: Wysyłasz natychmiast czy potrzymasz do grudnia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@2phonepiotrus: wysyłam natychmiast, ale jak ktoś nie ma miejsca na przechowywanie to mogę opóźnić wysyłkę.
  • Odpowiedz
@oiio: szkoda. wylosuj mnie zatem to dzieciaki skorzystają :)


@blantek: i tak regularnie wysyłam do różnych placówek tyle ile mogę. W zasadzie jak po sezonie zostanie przykładowo 200 sztuk to zamiast je magazynować i sprzedawać za rok takie uleżane - rozsyłam w takie właśnie miejsca.
  • Odpowiedz
  • 0
@oiio Oby na mnie trafiło, bo mam dwie ale już dość mocno zniszczył je ząb czasu - igły się sypią niemiłosiernie...
  • Odpowiedz
@oiio: ale drobny link by nikomu nie zaszkodzil, a choinka ze zdjecia zacna a nie standardowy drapak dostepny w sezonie.


@PurpleHaze: Lubię jednak sobie popisać na mirko choć trochę anonimowo ;) Nie potrzebuję zarabiać na mireczkach. Niemniej na priv zawsze się można dogadać jeśli zależy na fajnym produkcie.
  • Odpowiedz
Jeśli wylosujesz, ale ci nie jest potrzebna lub wolisz żywe - podajesz mi adres jakiegoś Domu dziecka, czy organizacji i wysyłam tam dwie zamiast jednej.


@oiio: tylko dlatego zaplusowalam
  • Odpowiedz
@oiio nie masz moze takich sztucznych wiankow? Ewentualnie igliwo do wykorzystania w wiankach ze słomy?


@kaziu12: wianków nie robimy w tym roku, wracamy w przyszłym. O igliwie chodzi o wąsy w metrach do owijania?
@Myszoskocznia: tak
  • Odpowiedz