Wpis z mikrobloga

@desensitization: napisała 'wiem.' trudno jest wpaść na to, że nie jest chętna do rozmowy? Za co dziękować, że jacys ludzie naruszają mój spokój w prostacki sposób? Dla mnie jest to obrzydliwe, nie lubię być obiektem seksualnym przypadkowych osób.

To jakby jakaś dupa napisała do ciebie 'hej anon, ale ty jesteś bogaty'. Podziekowalbys jej za to a potem odmówił grzecznie betabankomatowego spotkania?

Serio, szkoda czasu na oblechow. No i to frustruje z
@desensitization: samo pisanie do kogoś z powodu jego wyglądu jest obleśne. Jak mam z kimś kontakt i mi powie że dobrze wyglądam to co innego. Pomyśl o tym przykładzie z laska pisząca do ciebie że masz dużo hajsu. Niby by nie napisała, że ma na niego ochotę, ale no.. po co innego by pisała?
A akceptowanie prośby po takim tekście to w sumie jej błąd. No albo jak mówisz - atencja.
Ja nie mogę, co za banda zapleśniałych stulej tu pisze. "Księżniczka", bo nie ma ochoty prowadzić rozmowy z kimś, kto się jej narzuca? Rzeczywiście, jak napisała @factoryoffaith_ powinna podziękować za atencję umawiając się na kawę i loda?

No ale cóż, jeśli umiejętności interpersonalne jednego czy drugiego stuleja są na poziomie prezentowanym na screenie, pozostaje im tylko obrażać się na fakty i "księżniczki".
@yourgrandma: Może jestem zbyt leniwy, może mam odrobinę rozumu i godności człowieka, nie wiem, ale...

1. Nie zacząłbym od takiego #!$%@? tekstu. Albo bym zaczął normalnie, bez pajacowania, albo wymyśliłbym coś innego. Tylko jak jesteś 10/10, możesz ewentualnie liczyć na to, że taki tekst zadziała.
2. Odpuściłbym po tak zdawkowej, pierwszej odpowiedzi. Nie wiem, dla mnie to jest jak wielki, #!$%@? i świecący znak NIE CHCE Z TOBĄ ROZMAWIAĆ TYPIE, bo
@Mnichuy: jeśli laska Ci się tylko podoba i znalazłeś ja na necie to w ogóle nie pisz - przecież jest spora szansa, że jest głupia, w realu wygląda gorzej, albo ma dzieci/faceta.
Jak Cie jakaś zainteresuje jakimś hobby/masz do niej jakieś pytanie sensowne/coś niezwiązanego z żałosnym podrywem lub wyglądem - pisz. No i daj sobie samemu czas wyczuć czy ona chcialaby to ciągnąć i czy Ty sam też jesteś zainteresowany -