Wpis z mikrobloga

Mój #smarttv Samsung, odtwarza Youtube w jakości tostera, 720p, albo 480p, dramat. Aplikacja nie daje możliwości wyboru jakości, nie pomaga podłączenie internetu po kablu (szybszy internet). Dlatego szukam prostego rozwiązania #androidtv jakiegoś boxa, który pozwoli mi cieszyć jakością 1080p, jednocześnie kompletnie się na tym nie znam. Wiem że funkcjonuje coś takiego jak #chromecast pasuje mi jego kompaktowy rozmiar, tylko z tego co rozumiem to jest przystawka do przesyłania obrazu z telefonu na ekran tv, a ja taką opcję posiadam w smart tv, działa płynnie, choć jakość youtube, też jest marna. 

Wymagania:
- youtube 1080p
- sterowanie z appki youtube w telefonie
- niska cena

Żadne inne wodotryski i appki (Netflix mam w smart tv) nie są mi potrzebne, nie będę z nich korzystał. Podpowiedzieć mi proszę jakieś rozwiązania.
tamto-to-tamto - Mój #smarttv Samsung, odtwarza Youtube w jakości tostera, 720p, albo...

źródło: comment_IoPtyaifO138jDxezisYx69WKSmnRmtj.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@wysuszony: nie sądzę, działa już pod drugim routerem z poprzednim było to samo. Tak jak pisałem, kabel też nic nie daje. Obstawiam że jakieś ukryte opcje żeby tv odtwarzał tylko w 720p, bo z lepszą jakością sobie jego bebechy nie radzą. Albo (tu miejsce na żółte napisy) specjalne postarzanie aktualizacjami, czy to ze strony Samsunga czy Google . Seria 6 samsunga, więc średniak, w swoim czasie najlepiej oceniany telewizor jaki można
  • Odpowiedz