Wpis z mikrobloga

chyba czas przestac grac juz w ta gre, ci co mogli #!$%@? na pubg zostalo kilka osob i reszta to cziterzy
tak jak przez ostatni rok dziwilem sie ludziom narzekajacym na haxow to od tygodnia zagralem z 30meczow i ze 4 bez czitera
niektorzy sa tacy #!$%@? ze z wh nie potrafia ugrywac rund i musza aimhacka pod koniec meczu odpalac zeby wygrac
:(
#csgo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GnijacyNissan: no nie wiem jak dla mnie to od 3 lat gram i nigdy nie mialem problemow w takim stopniu, a od wprowadzenia prime to juz na prawde w meczach prime bylo bardzo spoko
  • Odpowiedz
@RBNG: Nie wiem co Wy macie z tymi cheaterami. Trzeba potrafić odróżnić cheatera od dobrego grajka. Ja odpała trafiam może raz na 30 meczy (matchmaking). Jak gracie bez prime to też nie ma co się dziwić, tam będzie ich najwięcej.
  • Odpowiedz
@KoneserPasztetu: Wiesz, skoro grasz w 5 premade ciężko o haksy w Twoim. Nie grałem w tę grę 2 miesiące oprócz dwóch meczy - jednego miesiąc temu a jednego kilka dni temu.
I nie żałuję bo gość z przeciwnego teamu ma VACa (ten sprzed miesiąca) a gość sprzed kilku dni może niedługo dostanie (odpalił się bo nam za dobrze szło, z 10-5 przegraliśmy 10-16). "Wanna play hvh?" "You like that?" I
  • Odpowiedz