Wpis z mikrobloga

Niedawno dostałem z rozdajo @RUINER_game Ruinera i dziś go odpaliłem po raz pierwszy.
Nie mogę przejść pierwszego bossa na normalu xdd, może sobie zmienię poziom na easy.
Ale ogólnie to ekstra, wyobraźcie sobie #hotlinemiami z dashem, na sterydach w klimatach sci-fi. Ja przeszedłem prawie całe pierwsze Hotline Miami i ta gra (a przynajmniej boss na którym się zaciąłem) jest zauważalnie SZYBSZA, co dla hardkorów będzie zaletą a dla casuali wadą.
Na pewno będę jeszcze grał i naskrobię coś więcej.

#gry
  • 3
@TotalDisaster: Ale suabiak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio, to nie martw się. Wielu ma z tym problem na początku. Musisz przyzwyczaić się do wysokiego tempa i dynamicznego drzewka umiejętności. Po tych 20-30 śmierciach zacznie Ci wychodzić, a później dashowanie przez poziomy pełne przeciwników i robienie maskary w 360 stopniach sprawia samą przyjemność.
Lepiej trenuj, w jednym z nadchodzących darmowych DLC wprowadzimy poziom super hardcore.
@RUINER_game: No ja niby nie z jednego pieca jadłem bo i grałem właśnie w Hotline Miami, Enter the Gungeon czy starego dobrego Isaaca, choć gry oparte na refleksie nigdy nie były moją mocną stroną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pożyjemy zobaczymy, dziś odpaliłem tak tylko na chwilkę a więcej pogram może jutro i się jakoś wyćwiczy.