Wpis z mikrobloga

ixona core flash


@trace_error: ostatnio sporo lampek przeszukałem (chińskie źródła i raczej taniej szukałem), ale niemal zawsze coś przeszkadzało - a to niedokładne parametry, fotoszopowane zdjęcia, kijowe zasilanie itp.
Później szukałem na niemieckich stronach i m.in. ta właśnie lampka mi się rzuciła w oczy.
Główny atut to zasilanie ogniwem 18650, oraz wbudowany port do ładowania (w roxim chyba trzeba zmieniać baterie/akumulatory i będzie to upierdliwe).
Ostatecznie tosyu wybrał meilan x1. Mnie się na razie nie spieszy z kupnem, ale trochę
  • Odpowiedz
@trace_error: obejrzyj fotki użytkowników znajdź frazę "Alle Kundenbilder anzeigen"
https://www.amazon.de/dp/B00OG1VS4G/ref=sxbs_sxwds-stvp_1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_p=1302047487&pd_rd_wg=nUHdy&pf_rd_r=DGXQBN7PFERNF3Z5XHVZ&pf_rd_s=desktop-sx-bottom-slot&pf_rd_t=301&pd_rd_i=B00OG1VS4G&pd_rd_w=FyBZi&pf_rd_i=stvzo&pd_rd_r=a8bfdb19-af66-11e7-a653-7bbccbdd956a&ie=UTF8&qid=1507824110&sr=1
na jednej z fotek widać gniazdo micro usb i tam jakby plastik jest nadtopiony?
ciekawe, czy ktoś nie podłączył zbyt mocnej ładowarki?
Klient napisał tak, jakby taką dostał od nowości, ale też że opakowanie nie było fabrycznie zamknięte, więc to mógł być zwrot jakiś:)
No i zwrócił uwagę, na słaby uchwyt - rzeczywiście wygląda tandetnie.
  • Odpowiedz
@brachistochrona: @trace_error: Roxim wygrał u mnie możliwością łatwej wymiany akumulatorów i długim czasem pracy przy wystarczającej do szosowej jazdy jasności. Oczywiście brałem pod uwagę tylko lampki z StVZO. Mam ją ponad 3 lata i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.
  • Odpowiedz
@brachistochrona: przyszedł ten ixon, ale na pierwszy rzut oka to jakość spasowania i wykonania nie przystoi do napisu 'made in germany'. Takim lepszym chińczykiem zajeżdża. Do cateye to tutaj daleko.Zobaczę później jak świeci.
  • Odpowiedz