Wpis z mikrobloga

1.wystawiam uszkodzony telefon na licytację od 1 zł bez ceny minimalnej
2.minute przed końcem ktoś przebija o 2,5zł prowadzącego
3. 30 sekund przed zakończeniem aukcji, wysyła prośbę o odwołanie oferty 'bo się pomyliłem" oferty nie zdążyłem odwołać, bo aukcja się skończyła.
4. Gość oznajmia mi, że chce zrezygnować z umowy kupna
5. Okazuje się, że Allegro nie poda mi danych pozostałych licytujących

Podsumowując, gość rozwalił mi licytację, i nie chce zapłacić, nawet nie mogę mu teraz negatywa wystawić, bo kupującym już nie można (°°

Mirki podpowiedzcie co można zrobić w takiej sytuacji, poza wystawianiem od nowa

#allegro #zalesie
  • 14
@mere: to wiem, ale poraża mnie to, że allegro nie wymaga od kupujących żadnej odpowiedzialności za takie rezygnowanie, i jednocześnie nie pozwala się skontaktować z nr 2 z licytacji.
@mere: to wiem, ale poraża mnie to, że allegro nie wymaga od kupujących żadnej odpowiedzialności za takie rezygnowanie, i jednocześnie nie pozwala się skontaktować z nr 2 z licytacji.


No ale chyba można zgłosić że ktoś kupił/wygrał licytację i nie chce zapłacić. Kiedyś mi przeglądarke zmuliło i zamiast 2 szt kupiłem 3 i musiałem się kontaktować z sprzedawcą bo mógł jakieś tam roszczenia zgłosić :/
@dioxis: allegro sie tak skurviło ze głowa mała. Dzis sprzedajacy jest nikim. Ostatnio jeden przedmiot sprzedawałem 3 razy i 3 razy sie sprzedał. Łącznie ponad miesiąc czekania az kazdy z kupujących zechce mi zapłacić. Żaden nie zapłacił wiec musiałem po raz kolejny wystawiać i grzecznie prosic o zwrot prowizji. #!$%@? to warte
@vauecki: wszystko przez te nowe konta - bez żadnej weryfikacji (kiedyś były listy i było w miarę ok) i kupują co chcą, nie płacą. jak ktoś działa w niszowym dziale, to konkurencja robi konta, kupuje aukcje i potem ściemnia, że zapłaci jutro, po meczu, po wypłacie itd. i oczywiście traci się tylko czas. u mnie 3 razy kupiła ta sama osoba, konta na prawie identyczne dane, allegro banuje i to guzik