Wpis z mikrobloga

#gry #elex #middle-earth™: Shadow of War™:)
Którą grę byście wybrali bo mam problem bo grałem w poprzednie części obu gier włączając Gothici Riseny i mi się podobały oczywiście nie wszystkie jeśli chodzi o Gothic i Risen. Bez sensu jest też kupować obie naraz bo stracą tylko na wartości a nie zdążę ich ograć.

Którą grę kupić?

  • Elex 58.8% (70)
  • Middle-earth™: Shadow of War™ 41.2% (49)

Oddanych głosów: 119

  • 63
@Jurigag: Wiesz mam 2 godziny gry i mogę oddać bo to Steam. Zobaczę jak mi się nie spodoba to oddam i zakupię middlearth bo też sądzę że to raczej pewniak po prostu dobra gra a Elex to ryzyko ale może się opłacić.
@mosku: to nie jest kwestia spodobania, w pewnym momencie zrezygnujesz z gry z powodu systemu walki, ja miałem tak samo z risenem 2 i 3, może i na początku fajne, ale po 20h już mnie #!$%@? wzięła bo niezależnie jak pakuję postać i z kim walczę to walki wyglądają tak samo i jest to jeden wielki random niezależnie co by się robiło, do tego te animacje robione chyba na 10 klatkach,
@Jurigag: Szczerze nie przeszedłem żadnego risena do końca choć niewiele brakowało ale gothic 2 już tak. Ale powiedz mi czy w Cieniu Mordoru nie będzie tego samego tzn po 20 godzinach zorientujesz się że robisz to samo podczas walki naparzasz w 2 guziki i wszystko staje się powtarzalne i monotonne?
@mosku: tylko że to nie jest kwestia monotonności :D w wiedźminie tak samo naparzasz w 2 guziki, tylko zwyczajnie walka jest płynna, responsywna, ja nie mówię o monotnności tylko o tym że walka jest drewniana, nieresponsywna, niepłynna itp, po prostu zero funu z niej
@Jurigag: Przyjemnie się grało w 1 Mordoru (#!$%@? jaka ta nazwa jest #!$%@? za cholerę nie mogę jej zapamiętać) nawet przeszedłem całą ale mam wrażenie że 2 to taki odgrzewany kotlet jak niegdyś assasyny tzn dajmy parę nowych rzeczy i zmieńmy scenerię. Ja powiem tyle że na pewno zagram ale jeszcze nie teraz .
@Jurigag: Ja to pamiętam że w Gothic 2 podobał mi się system walki. Z rozwojem postaci mogłeś uczyć się kolejnych ciosów i chyba nie można było tak walić na pałę tylko w rytmie.
@Jurigag: W sumie po 2 to te gothici to takie gówno było że szok. Jak pamiętam pierwsze spotkanie z 3 częścią to omało się nie rozpłakałem myślałem to teraz mam naparzać w jeden przycisk jak jakaś małpa albo półdebil gdzie moje ciosy(,)?
@Jurigag: Jednak miałeś rację pewnie zwrócę Elexa i kupię sobie Mordor. Elex to taki Gothic na sterydach ale wygląda jak by była zrobiona 10 lat temu, trochę się zawiodłem ale fanów starych dobrych Gothiców pewnie ucieszy.