Wpis z mikrobloga

#gry #elex #middle-earth™: Shadow of War™:)
Którą grę byście wybrali bo mam problem bo grałem w poprzednie części obu gier włączając Gothici Riseny i mi się podobały oczywiście nie wszystkie jeśli chodzi o Gothic i Risen. Bez sensu jest też kupować obie naraz bo stracą tylko na wartości a nie zdążę ich ograć.

Którą grę kupić?

  • Elex 58.8% (70)
  • Middle-earth™: Shadow of War™ 41.2% (49)

Oddanych głosów: 119

  • 63
@Asterling w sumie tak sobie właśnie myślę, że ułatwianie sobie gry single player to nie jest nowość, np do Sleeping Dogs dlc dawały kupe kasy, albo w japońskich grach na steamie niektóre dlc to również lekkie "oszustwa", np do Agarest generations of war. Ja tam gram w shadow of war, wczoraj grindowało (czyli dominowało i ulepszało moich orków) mi się bardzo przyjemnie. Skrzynek narazie nie kupowałem, odkładam gold i czekam na coś
@Asterling: No pewex! I o to chodzi- nie dac sobie zbankrutowac. THQ to dobry przykład, bo popełnili mase błędów z punktu widzenia sprzedaży/marketingu. Co ciekawe nawet tacy giganci jak Ubi stoją przed widmam może nie upadku, ale wrogiego przejęcia jak najbardziej. Tak więc absolutnie każdy musi się ostro pilnować. Mocnych orków możesz werbować, co więcej na tym ta gra między innymi polega- na ich werbowaniu ( ͡º ͜ʖ͡
@dyzmund: Hejt polega na tym że masz do wyboru albo monotonny wielogodzinny grind albo zapłacenie i to jest ohydna praktyka. Zresztą THQ jakoś też nie bało się dodawać dlc itd więc tym bardziej przykład nietrafiony. Tak więc powtarzam po raz kolejny takie praktyki to zwykła chciwość i mam nadzieję że gracze zagłosują przeciwko temu portfelem.
@stiepanov: Ale powtarzam po raz kolejny jest różnica pomiędzy zbieraniem orków czy hajsu dla własnej przyjemności a tym że musisz zebrać np 40 mocnych orków by obejrzeć zakończenie gry i możesz poświęcić na to kilkanaście godzin albo po prostu zapłacić.
@Fnque: Ja na pewno kupię którąś z nich chciałem zapytać mireczków którą. Osobiście skłaniam się ku Elex choć w przypadku Mordoru sprawa jest prostsza bo gra już jest i jest więcej opinii na jej temat.