Wpis z mikrobloga

@nickjaknick: Dobra dobre.
Dyskryminacja dyskryminacją, a w szpitalu jak ostatnio byłem to pielęgniarz miał koszulę z napisem PIELĘGNIARZ, widać inaczej była afera że ludzi jakiś nie-pan-doktor dotyka. Pielęgniarki tego nie potrzebuja.
  • Odpowiedz
@nickjaknick: ja tam widzę na jednym rysunku osobę z krótkimi włosami a na drugim z długimi. Czyżby osoba (pani/pan, nie przesądzam) która dokonała tej obserwacji uzależniła tożsamość płciową z długością włosów?

Chyba mamy do czynienia z pełną uprzedzeń zaściankową kato-faszystką.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek:czy wy właśnie założyliście że są tylko dwie płcie? W ogóle dostrzeganie różnic między płciami to już separacja i dyskryminacja, bo którą płeć wymienisz najpierw? Jeżeli mężczyznę to znaczy że faworyzujesz mężczyzn, jeżeli kobietę to znaczy że faworyzujesz kobiety podkreślając w ten sposób że są gorsze i trzeba na siłę premiować co jest dyskryminujące podwójnie.
  • Odpowiedz
@nickjaknick: Przecież po lewo jest silna niezależna feministka. A po prawo osoba płci męskiej o genderze kobiecym. Pani Kasia jest bardzo nietolerancyjna, powinna przemyśleć o co pisze, mizogonka, homofobka, transfobka.
  • Odpowiedz
@nickjaknick: Ta Katarzyna wykazuje brak tolerancji? Może to krótko ostrzyżona kobieta z małym biustem i szerokimi barami? Może mężczyzna identyfikujący się jako kobieta? Nie można zakładać wszystkiego po obrazku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Kacha, weź się zajmij czymś pożytecznym.
  • Odpowiedz
@CzarnkowskiePiwo: Oni się tak zawsze wykładają. Ostatnio się dowiedziałam, że kobieta przy garach to obrazek dyskryminujący. Zaciekawiło mnie, co jest w "kobiecych czynnościach" gorszego i czy gdyby był tam facet, to też byłby dyskryminowany, to się obrażono. ;)
  • Odpowiedz
@lavinka Według mnie nie ma czegoś takiego jak męski i żeńskie zawody. Ogólnie szanuję równouprawnienie ale tylko jeśli jest to oddolna inicjatywa ludzi pracy. Nie szanuję liberalnego i drobnomieszczańskiego feminizmu.
  • Odpowiedz