Wpis z mikrobloga

Pamiętacie pomysł PiS podwyższenia opłaty paliwowej?

Według projektodawców opłata paliwowa miałaby przynieść 4-5 mld zł wpływów. rp.pl

Wycofali się z tego rakiem, bo słupki w sondażach drgnęły w złą stronę.

A pamiętacie słowa Morawieckiego, jakoś niedawno mówił:

Mamy bardzo silną nadwyżkę budżetową - blisko 5 mld zł. tvp.info

No to coś mi tu nie gra, bo nie ma pieniędzy na drogi lokalne, nie ma na śmigłowce, nie ma służbę zdrowia, nie ma pieniędzy z reparacji wojennych od Niemiec...
Dobrze, że na hutę szkła na Jasnej Górze pieniądze się znalazły. :))

Na moje, to brakuje w budżecie tych miliardów na gówniaki+ i rydzyk+.
Wg innych partii tego programu nie dało się zrealizować. Dało się, tylko efektem są i będą kolejne podwyżki, umieranie w kolejkach do lekarzy, dziurawe drogi lokalne, a po 8 latach PiS: Ukraina+, Polacy na emigracji+, Wolska w ruinie+...

#dojnazmiana ##!$%@? #polskawstajezkolan #bekazpisu #4konserwy #neuropa #500plus #polityka
Aironic - Pamiętacie pomysł PiS podwyższenia opłaty paliwowej? 
 Według projektodawcó...

źródło: comment_8e8CgYJmh4raZcXdnH3Y8AwxpkyL7kzr.jpg

Pobierz
  • 8
@Thorkill: Nie kłam.

Jak wynika ze sprawozdania finansowego, w 2016 r. fundacja zanotowała przychód ponad pół miliona, pochodzący z budżetu państwa.

W poprzednich latach w rubryce dotyczącej środków z budżetu państwa widniało zero. Fundacja mogła liczyć na wpływy m.in. dzięki warszawskiemu ratuszowi, od którego w 2015 r. dostała 12 tys. zł. Ale najwidoczniej nastały lepsze czasy. W końcu kwota 500 tys. to nie przelewki. Skąd pochodzą te środki? - Fundacja w