Wpis z mikrobloga

#xiaomi
Mirki, chcę kupić xiaomi mi5 lub mi 5s. Zawsze robiłem zakupy na #ibuygou, ale z tego co widzę nie mają już tych telefonów w ofercie. Jaki sklep polecacie do zakupów tak by telefon doszedł w ciągu tygodnia i nie było na nim śmieci? Mogę zapłacić paypalem lub kartą kredytową w USD.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxoxo: do tygodnia to polska tylko i wylacznie.
BG czy GB tak szybko sie nie wyrobia, chyba ze wezmiesz wysylke kurierem, co daje dosc spora szanse na vat + czesto gesto oplata manipulacyjna dla firmy kurierskiej.
Acha mi5 juz nie kupisz w normalnych sklepach, bo od dawna go nie produkuja, spozniles sie o jakies 3/4 miesiace.
Obecnie w chinach najbardziej oplacalnym telefonem flaki/cena jest mi5s.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Właśnieo mi5s myślałem i jestem zawiedziony, że na ibuygou go nie ma :( jakoś ciężko mi zaufać innym sklepom.
Na gearbest zakupy są bezpieczne? Jaką opcję wysyłki w takim razie wybrać i ile by to trwało?
  • Odpowiedz
@maxoxo: wlasnie widze ze jest tylko mi5s plus, dosc dziwne zachowanie ibg...

Co do bezpiecznych sklepow, to jest ciezko szczerze mowiac jesli spodziewasz sie czegos klasy ibg. Gwarancje na banggood czy gearbest to sa gwarancje takie o, odsylasz do china ale nie wiesz co i jak tak do konca. Czy uznaja czy nie, czy beda w strone klienta, czy wrecz przeciwnie.
Stad ryzyko takich zakupow i stad ceny odpowiednio mniejsze.
Ja osobiscie polecam banggood, z gearbestem mam nieprzyjemne doswiadczenia. Gro mirkow napisze wrecz przeciwnie.
Co do wysylek to bg: priority direct mail / gb: priority line - obie te formy zmniejszaja sporo szanse na vat, oczywiscie nie jest to GWARANCJA braku ovatowania, zawsze jakis tam procent ze sie nie
  • Odpowiedz