Wpis z mikrobloga

@Pustulka: Ja myślałem, że jakieś pojęcie o BPL to Ty masz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie ja sobie wymyśliłem to nazewnictwo i chociażby Liverpool i United spadli do Championship, a pozostaliby dwoma najbardziej utytułowanymi klubami w Anglii, to nadal te mecze wszyscy w Anglii będą nazywali Derbami Anglii czy Ci się to podoba czy nie.

@Ostrzewtlumie: Bez Mane będzie cholernie ciężko ( ͡° ʖ̯
t Nie ja sobie wymyśliłem to nazewnictwo i chociażby Liverpool i United spadli do Championship, a pozostaliby dwoma najbardziej utytułowanymi klubami w Anglii, to nadal te mecze wszyscy w Anglii będą nazywali Derbami Anglii czy Ci się to podoba czy nie.


@KolegaPatryk: Jacy wszyscy? Przecież te mecze są znane co najwyżej jako North-West Derby, derby miast portowych, które rywalizują ze sobą ze względów histroryczny, lokalizacyjnych nie wymyślaj sobie czegoś co nie
@Pustulka: Może w jakiejś alternatywnej rzeczywistości jest tak jak mówisz. Określenie Derby Anglii jako pojedynku United i Liverpoolu są na wyspach bardzo znane i aż ciężko mi uwierzyć, że z tym ktoś handluje.
Określenie Derby Anglii jako pojedynku United i Liverpoolu są na wyspach bardzo znane i aż ciężko mi uwierzyć, że z tym ktoś handluje.


@KolegaPatryk: Taa, na fanowskich, polskich portalach Liverpoolu i United innych pseudosportowych stronach by nakręcić hype i nabić sobie wyświetlenia, na Wyspach oraz Zachodzie Europy takie coś nie istnieje, nawet amerykańcy janusze z reddita tak nie piszą. :P