Wpis z mikrobloga

14:31 Wysyłam narzeczonej ogłoszenie na #facebook bardzo ładnego mieszkania, które jest na sprzedaż.
14:35 Dzwoni znajomy doradca kredytowy, czy w dalszym ciągu jesteśmy zainteresowani zakupem mieszkanie.
16:11 Rozmawiałem telefonicznie z moją narzeczoną o ofercie mieszkania, którą podesłała mi znajoma z pracy na facebooku. Mówiłem że bardzo ładne, fajna lokalizacja, ogólnie wszystko fajnie, ale brakuje nam trochę pieniędzy na wkład własny do kredytu... (,)
16:15~16:17 W tych okolicach kończę rozmowę
16:17 Otrzymuję wiadomość SMS od numeru 7322 o szansie na wygraną 100.000zł, rzekomo z programu Milionerzy.

Przypadek? Jak myślicie? Szczerze, ja nie wierzę w aż takie zrządzenie losu...

Ciekawostki ekstra:
1. Jestem abonentem sieci #plusgsm
2. Olałem SMS-a, przed chwilą otrzymałem połączenie telefoniczne, że dzwoni mój przyjaciel H. Urbański z szansą na wygraną i po zakończeniu nagrania otrzymuję ponownie SMS z numeru 7322.

#przypadekniesadze #oswiadczenie #ciekawostki
  • 3
@linuxuser: Tego typu SMS-y możesz zablokować, kontaktując się poprzez: www.plus.pl/zadaj-pytanie. Dodatkowo masz też możliwość założenia limitów uniemożliwiających otrzymywanie i wysyłanie płatnych wiadomości. Wystarczy dodać taką prośbę, wysyłając powyższe zgłoszenie.