Wpis z mikrobloga

Przypominam, że dziś stream rozpoczynamy o godzinie 20:00 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętacie akcję z chińczykami? a wiecie kto powrócił? () Jak IP się im do 20 nie zmieni, to będzie kolejna część "Paranormal Activity: Pukanie w drzwi" xD


Stream standardowo najlepiej oglądać na stronie lub bezpośrednio na youtube
Dziś oprócz chińsko-francuskich domów będą też sklepy na Ukrainie, bo tam też może być fajnie.

Wołam spamlistę (zapisać/wypisać można się na stronie misteriusowystream.pl, ręcznie nie dopisuję ani nie wypisuję):
#misteriusowystream
Misterius - Przypominam, że dziś stream rozpoczynamy o godzinie 20:00 ( ͡º ͜ʖ͡º)

P...

źródło: comment_8iTvxwRbnktyfC2QvhMAUxtwry4ZKljC.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@Chudzinx: własne narzędzia wszystko, masscanem skanuję zakresy IP, potem swoim softem po kolei wchodzę na kamery, sprawdzam czy jest hasło, jak nie ma, to loguje się, pobieram dane, snapshota, zapisuję do bazy, a potem sortuje na modele z dźwiękiem i bez dźwięku, wszystko automatycznie
  • Odpowiedz
@Misterius: wytłumaczysz mi o co dokładnie chodzi? Ostatnio już szukałem informacji ale nie znalazłem. Znajdujesz otwarte kamerki internetowe i podglądasz ludzi, wpływasz jeszcze jakos dodatkowo na to co tam się dzieje?
  • Odpowiedz
@Ziomo105: kiedyś chcieliśmy się tak bawić, ale ciężko trafić na coś więcej niż kamerę. erjotke musiałby w tle skanować nmapem porty i próbować się wbijać na inne urządzenia, to byłoby spoko w biurach, jakby nagle w biurze drukarka zaczęła drukować 100 kopii zdjęć białka xD spróbujemy, zobaczę o której erjotke będzie, na razie ani widu ani słychu po nim
  • Odpowiedz