Wpis z mikrobloga

Projekty miasta w Tarnowie: park dla emerytow, silownia plenerowa dla emerytow, deptak dla emerytow, zajecia dla emerytow. To się nie dziwie że młodzi uciekają, nie ma co tu robić - to jest miasto dla starych ludzi.
  • Odpowiedz
@typowywykopek jeśli chodzi o pracę to jest Zeto, filia Comarch, zakłady mechaniczne robiące m. in. broń, lokalna SSE, no i przede wszystkim Azoty. Na PWSZ wciąż ciągną z okolic mimo że jest Kraków. Nie wiem o jakie "nie ma tu robić" Ci chodzi ale jeśli o brak "życia wielkomiejskiego" to dla mnie zaleta. Tarnów to moim zdaniem idealna hybryda wsi i metropolii.
Wydaje mi się że to miasto upadnie wtedy kiedy
  • Odpowiedz
@Assailant mam pracę i to bardzo dobrą jak na okoliczne warunki, narzekam na to że kolejni znajomi uciekają do Krakowa, kolejny ulubiony pub zamknięty. W weekend albo siedzenie w domu albo wyjazd do Krakowa
  • Odpowiedz
@Maciek5000: Najsmutniejsze w Tarnowie jest to, że mieszkają w nim tacy ludzie jak ty. Ciągle narzekający jak jest źle i do dupy. Szlabanów na granicach miasta nie ma, można wyjechać tam gdzie "lepiej" i "łatwiej" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz