Wpis z mikrobloga

@Picfan no to model płyty głównej, lub chociaż co tam masz za sprzęt to po tym już w miarę można powiedzieć jakie wyjścia masz. Jak coś nowszego to już sata3, jak nowszego i droższe go to M2 też już możesz mieć
  • Odpowiedz
@Picfan kiedyś jeszcze widziałem adapter pcie z M2. Ale jak masz sata 3 to nie ma co kombinować. Jak coś bierz jakieś 240gb plus 1tb. 240 to sam system, programy, jakieś gry wsyzstko ożywa, a 1tb na śmieci
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: @leon0xxx: @Imperator_Bazantow: @Shumitu: dopierdo dotarłem do domu, miałem dać znać co mam za sprzęt

Processor AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor
Manufacturer AMD
Speed 3.5 GHz
Number of Cores 6
CPU ID 178BFBFF00600F20
Family 15
Model 02
Stepping 0
Revision
Memory
RAM 8.0 GB
Video Card
Video Card NVIDIA GeForce GTX 660
Manufacturer
Chipset GeForce GTX 660
Dedicated Memory 2.0 GB
Total Memory 4.0 GB
Pixel Shader Version 5.0
Picfan - @BialyMis: @leon0xxx: @ImperatorBazantow: @Shumitu: dopierdo dotarłem do dom...

źródło: comment_lzg43iQHl4emAFUjqzwlb6tzpKYyrkE0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: obecnie używam do illustratora, drobne pierdoły, a tak to net filmy i granie. Fallout 4 chodził na średnich detalach, far cry 4 też, ale moje ulubione stalkery sie wieszają, co mnie bardzo boli, Dayz jest nie grywalne niestety.
  • Odpowiedz
@Picfan: @Bialy_Mis: Mam tego samego procka i GTX 1060 + GTX 750TI (Najnowsze tytuły na high w 1080p)
Sam procek ładnie się podkręca, u ciebie jedynie minimalnie dało by radę bo sekcja zasilania jest bez radiatora..
Sam dysk kupuj pod sata III
Ram możesz przestawić na wyższe takty prawdopodobnie w biosie
W procku wyłączyć Boost i przestawić ręcznie takty na takie jak przy booście (z czego mi wiadomo on wyłączał
  • Odpowiedz