Wpis z mikrobloga

Jeśli coś jest ponurym żartem to wpis gdzie porównuje się dwie różne osoby i wywyższa się jedną ponad drugą. Bo jak wynika z wpisu to mechanik koniecznie powinien zarabiać mniej. No bo on to przecież się niczego w życiu nie uczył i on wiedzy mieć nie musi. W pełni popieram protest rezydentów ale czytanie takich wysrywow gdzie do całej tej akcji wciąga się inne grupy społeczne to zwykle januszostwo do którego idealnie pasuje małpa Polak która nie znosi sukcesu somsiada. Jak masz źle to zaglądają w swój portfel żeby tobie było dobrze a nie innym zeby sprawdzic czy nie wyplyneli ponad poziom twojego szamba.
#boldupy
Pobierz v.....p - Jeśli coś jest ponurym żartem to wpis gdzie porównuje się dwie różne osoby ...
źródło: comment_i1lk7iUkyjf6vCGPwNtUFQnfiFR2Kwo8.jpg
  • 83
Przecież to jest oczywiste, że lekarz ma ważniejszy i trudniejszy zawód niż mechanik samochodowy zatem powinien zarabiać więcej niż przeciętny mechanik samochodowy.


@mikolajrej: Przecież to jest oczywiste, że lekarz ma ważniejszy i trudniejszy zawód niż futbolista, zatem powinien zarabiać więcej niż przeciętny piłkarz. A w ogóle każdy powinien zarabiać milion, by żyło się lepiej.
HUR DURRR TO NIESPRAWIEDLIWE ŻEBY BOGACI MOGLI SOBIE PŁACIĆ ZA OPERACJE!!!! FOCH


@soltysek: Jak mnie to wkurza niemiłosiernie. Czasem człowiek po prostu CHCIAŁBY zapłacić i mieć to z głowy, niektóre rzeczy trudno zrobić prywatnie. Chciałbym zoperować sobie przegrodę nosową w konkretnym państwowym ośrodku, bo wiem, że mają dobrych specjalistów, sprzęt i procedury. Zapłaciłbym jak prywatnie. Nope, państwo nie chce moich pieniędzy, za to chętnie wypłaci mi dwukrotne koszty operacji w ramach
Pobierz NoMercyIncluded - > HUR DURRR TO NIESPRAWIEDLIWE ŻEBY BOGACI MOGLI SOBIE PŁACIĆ ZA OP...
źródło: comment_UDJSfL6hdp9Qsrx5whS5c4ZE6Nx3SMNB.jpg