Wpis z mikrobloga

Szkoda, mam nadzieję, że jednak administracja go po jakimś czasie odbanuje. Czasami mocno cisnął po ludziach, ale ciekawie się wypowiadał. Pokazywał, że jest tutaj dla dyskusji i rozwijania wiedzy, a nie dla filmików i rankingu. Co jak co, ale czy jest inny taki wykopowicz, który za każdym razem się wbijał w sam środek minus-daya, aby pokazać gdzie ma ranking? ;-)
Znowu ban, permamentny podobno, i znowu #!$%@? wie za co. Prawdziwymi trollami byli ci którzy dawali mu minusy za każdą wypowiedź, obojętnie czy sensowna czy nie. Oby wrócił, a moderatorzy niech się zastanowią nad swoim zachowaniem
tak no chociażby ta wypowiedź z linku @GeraltRedhammer świadczy o tym jak SHOGOKI rozumie "dyskusję i rozwijanie wiedzy". Tak serio to koleś ma mentalność skrzywdzonego nastolatka wyżywającego się w internecie, a do dyskusji niewiele wnosi.

Pewnie mi się dostanie od wiernej grupy wsparcia SHOGIEGO, ale ja i tak zdania nie zmienię. A skończy się jak zwykle tak że w końcu go odbanują, i tydzień później zbanują znowu...
@gac3k: Teraz się Wykop podzieli na zwolenników Szogokiego i ustawi pod pałacem wielkiego, zielonego, kabaczka, czy co on tam ma na tym avatarze, zaś przeciwnicy będą żądali usunięcia kabaczka itp. aluzja jest chyba jasna. Ja obstawiam, że założy sobie nowe konto, bo co to niby za problem? :)

A jeśli nie, to jestem ciekaw co on teraz będzie robił, mając te 24 godziny wolne :D
Ciężki miesiąc, ostatnio odszedł od nas Kubica rozbijając się samolotem, później Mubarak podczas usuwania migdałków, a teraz SHOGOKI na kinerobiałkozę złośliwą :(

Rest In Peace [*]

Spoczywaj w pokoju słodka księżniczko :(
@SHOGOKI: "ban za nieodpowiednie zachowanie" co to #!$%@? gimnazjum? Widze że administracja siedzi w jakimś żydowsko-masońskim spisku, na wykopie mogą sie cuda dziać, znosi sie spam wszelakiej maści, wyszukiwarka dalej sie #!$%@? a elite banuje sie za złe zdanie o politykach, którzy nas w #!$%@? robią... UJMA!!!!1111
@royback: Nie widać:P

A tak na poważnie to nie powinno się zakładać drugiego ale admini wiedzą ze ci którzy posiadają usługę dynamic IP mogą zakładać konto dostać, bana zakładać konto... i tak do usranej śmierci wiec po co z tym walczyć?