Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mam pytanie do wykopowiczów, może ktoś akurat ma z tym doświadczenie. Od dłuższego czasu marzy mi się seks z bardzo ładną dziewczyną. Co ja tutaj będę ukrywać z modelką. Jako, że na 100% nigdy nie uda mi się poderwać takiej dziewczyny to wybór jest oczywisty roksa i stąd moje pytanie. Czy ktoś kiedyś umówił się z was na numerek z taką dziewczyną? Chodzi mi o ten typ kobiety, których cena za godzinę zaczyna się od 1000 zł. Wiecie sztuczny biust, super cera, zgrabna, młoda na terenie Warszawy (bo tylko tam z tego co widziałem są takie ładne dziewczyny). Czy rzeczywiście wyglądają tak jak na fotkach? W sensie twarz, figura itd.
Ewentaulnie drugie pytanie to czy warto coś takiego zaproponować dziewczynie przez internet na stronach z modelkami.

Z góry dzięki za każdą odpowiedź

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #zaadoptujfaceta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 19
@martwa_religia:

Najważniejsza rada,
Którą na koniec dlatego wykładam:
Nie chodź do #!$%@?, chociażbyś z pragnienia
Usychał, tego czarciego nasienia
Unikaj zawsze, choćby kapucyna
Przyszło ci urżnąć, z nimi nie zaczynaj.
Wiedz, że kloaką jest #!$%@? potka,
Że #!$%@? wsadziłbyś jak do wychodka,
Bo każdy, nawet najwstrętniejsze #!$%@?,
Jak do kanału, z #!$%@? do niej pluje,
A #!$%@? twój godny jest chyba salonu.
Jakżebyś potem mógł puścić się z żoną
I do
@AnonimoweMirkoWyznania: jak już musisz, to idź na roksę do normalnej dupy. żeby się upewnić, czy za te 200 zł aby na pewno dostaniesz to, co chcesz. dopiero potem ryzykuj 1000.
tak mi się zdaje, że laska za 1000 nie będzie ani milsza, ani bardziej zaangażowana. weźmie kasę, a #!$%@? na ciebie będzie miała tak samo.
MagicznaStara: Zarejestruj się na Garsoniera o poczytaj wątki. VIP laski - młode, ochocze, serdeczne i przykładające się do pracy - są od 600 i trafiłem na opisy klientów którzy bardzo chwalili.

Czasem nawet za 300 się trafi, ale z opisów "szwagrów" wynika, że jak trafi się młoda i ładna, to zazwyczaj się zupełnie nie stara i czeka tylko aż się spuścisz i wyjdziesz.

Zaakceptował: Asterling}

@AnonimoweMirkoWyznania:

Czy rzeczywiście wyglądają tak jak na fotkach? W sensie twarz, figura itd.

prawie nigdy xD wspomóż sie garsonierą i na pewno coś trafisz.
Zamiast wydawać kafla na jedną to bym chyba już wolał wydać 3 razy po 300 a za stówke sie #!$%@?ć