Wpis z mikrobloga

via Android
  • 18
@sikzmiednic
@endeavour
@G-R-B
@Reikor
@mchmjszk
@wiewior_s
@Szarozielony
@Menypeny
@tolep
@mikw
@vvertoi
@dziecielinapala
@kptant
@L3stko
@tolep
@tolep
@dziecielinapala
@zolwixx
@L3stko
@niuczciwypracodawca
@tolep
@Szarozielony
@uhu8
@zolwixx
@dziecielinapala
@Szarozielony
@tolep
@tolep
@deida
@deida
@irish71
@mrok8
@LodowaWrozka
@tolep
@worldmaster
Po numerze znalazlem tylko jego anonse ze stron typu zbiornik.com
Dla zainteresowanych mirabelek jego nick to Lubiezny. Nie odpowiadam za szkody jakie wywolaja zdjecia tam umieszczone ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@damianooo5: A że słów OPa wynika, że nie było nic dziwnego, poza kwotą. A ktoś mógł wpisać byle jaką, albo się pomylić.
Plus nie pisałem nic o upublicznianiu danych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 14
@damianooo5
@kptant
w ogloszeniu byl wypisany normalny zakres obowiazkow typu przyjmowanie interesantow, papiery itp wiec jak dla mnie gosc powinien zostac na tych swoich zbiornikach i normalnym osobom dupy nie zawracac. A co do numeru to nie ma w anonsie?
  • Odpowiedz
mam mieszane uczucia. niby to co robi gość jest obiektywnie złe, ale z drugiej strony on dopytuje, czy na pewno wszystko jest klarowne, a jeśli tak, to znaczy że na pełen zakres umowy godzą się obie osoby, to kto powinien im mówić, jak się mają dogadywać?

to jest ten sam argument co przeciwko delegalizacji prostytucji
  • Odpowiedz
@Magromo: no w sumie to jak wynika z dalszej części mojej wypowiedzi, w sumie nic. moze powinienem napisać "powszechnie postrzegane jako niewłaściwe"
  • Odpowiedz
@n00kie: Nie bardzo kumam co jest w tym złego żeby #!$%@?ę zatrudnić na stanowisko asystentki? Ja bym się zastanowił na jakie anonse różowa wysyła aplikację, może tam było napisane capsem WYMAGANE DAWANIE DUPY NA KOMENDĘ a nie doczytała?
  • Odpowiedz